1. На кастинг «Фабрики зірок – 3» прийшла сама Анджеліна Джолі

  Два дні поспіль кастинги у Києві на третій сезон «Фабрики зірок» дивували завзятістю учасників. Серед талантів були і вагітні учасниці, знавець японської, непритомна дівчина та Анджліна Джолі.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  Намагаючись виділитися, учасники кастингу співали під гітару, грали на скрипці та саксофоні, виконували джаз і шансон. Видно було, що хлопці та дівчата викладаються на всі сто. І кожен хотів “узяти” журі якщо не вокалом, то зовнішнім виглядом або незвичайною хореографією.
  Найчастіше конкурсанти співали на українській, російській або англійській мовах. А один із претендентів спробував здивувати Костянтина Меладзе і Олексія Гончаренко своїми вокальними даними, виконавши пісню… на японській!

  Одна з учасниць кастингу Фабрики втратила свідомість. Костянтин Меладзе і Дмитро Шепєлєв кинулися їй на допомогу. Але рятувати нікого не довелося.

  Коли ведучий “Фабрики зірок” підбіг до дівчини, що лежала на підлозі, вона розсміялася і піднялася.
  Одна з учасниць кастингу – двадцятирічна Тетяна вразила всіх схожістю із голівудською зіркою. На зовнішність білявої учасниці кастингу, одягненої у стилі ретро, звернули увагу не лише члени журі, але й самі конкурсанти.

  Дуже вже дівчина подібна на голівудську актрису Анджеліну Джолі. Як зізналася пізніше Таня, вона про це чує не вперше.
  Одна з конкурсанток на ім’я Ганна прийшла на кастинг, не дивлячись на те, що наприкінці червня їй доведеться народжувати! «Я зараз на дев’ятому місяці», – посміхається вона.
  Як з’ясувалось, у кастингах “Фабрики зірок” Ганна бере участь вже третій рік поспіль. За цей час вона встигла переїхати до столиці (торік дівчина брала участь в одеському кастингу) і вийти заміж.
  Запитання: “Хіба ж це можливо – поєднувати турботу про маля та участь в шоу?” її анітрохи не бентежить:
  – Це чудова можливість довести, що дитя не може перешкодити кар’єрі, – упевнено відповідає вона.
  До речі, Ганна – не єдина конкурсантка з животиком. Віка – на п’ятому місяці, народжувати їй доведеться у жовтні, але майбутня мама випромінює цілковиту упевненість: «Напередодні кастингів мені приснилися кролики, а цей сон означає подарунок долі», – пояснює Віка.
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись