1. Продюсер Олі Горбачової передбачує світові тренди

  Оля Горбачова, Арктика

  Солістки гурту «Арктика» знімали під відкритим небом нове відео на ліричну композицію «Почему», яку традиційно написала авторка Оля Горбачова.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Арктики».

  Оля Горбачова, Арктика
  Оля Горбачова, Арктика

  Оля Горбачова

  «Одного разу я прокинулася вранці поруч з коханим чоловіком і поставила питання, – коментує Оля, – яке мучить усіх жінок: «Чому, коли ти був у мене закоханий, ти дивився на мене чарівним поглядом, чому ти говорив мені чудові слова, і чому ми все ще разом, але магії цієї між нами вже нема?». А він відповів мені як справжній продюсер: «Знаєш, все, що ти кажеш, це дуже красиво. Я піду в душ, а ти напиши поки про це пісню! ». Ось так я й написала пісню, поки він був у душі».

  Оля Горбачова, Арктика

  Зйомки відбувались на оглядовому майданчику Парку Слави. Спеціально для Олі стиліст групи Юрій Жуйков привіз із Стокгольма металеву сукню дизайнера Антоніо Берарди. Саме у такому ж платті знімалися Леді Гага і улюблена виконавиця Олі Торі Амос.

  «Юра традиційно передбачив тенденцію на півроку раніше і придумав цю сукню у грудні минулого року, – каже Горбачова. Поки ми відкладали зйомку, змінювали концепції та пісні, я побачила вбрання на західних артистках. Але аж надто воно гарне, щоб не зніматися у ньому, і тим паче взуття ми зробили до нього самі, яких однозначно ніде більше немає! Така ж історія у нас сталася колись із білою сукнею з пір’я, яку теж придумав Юра ще до того, як вона стала трендом у світі моди».

  Оля Горбачова, Арктика

  Дочка Олі Горбачової

  Дочка Олі Горбачової

  На знімальний майданчик привезли доньку Олі Горбачової Поліну, котра побачила, як красиво вітер розвиває волосся мами у кадрі, і сама захотіла зніматися у кліпі. Режисер кліпу Олександр Філатович одразу підтримав цю ідею. Особливо дівчинку зацікавили не зйомки, а кількість наречених, які того дня опинилися у Парку Слави, і які чомусь радісно усміхалися і махали її мамі! Але більш за все на знімальному майданчику Поліну вразив величезний білий ведмідь, який став героєм кліпу. Цей пухнастий, у два людські зрости, ведмедик був не вперше помічений поруч із «Арктикою». Група вже місяць гастролює з ним, викликаючи веселощі і захват публіки.

  Кліп на пісню «Почему» глядачі зможуть побачити на українських телеканалах  вкінці жовтня.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись