1. Іменитий письменник Фредерік Бегбедер поєднав одвічні хіти Джексона та Преслі

  Фредерік Бегбедер поєднав одвічні хіти Джексона та Преслі

  П’ятниця, 27 листопада, на годиннику друга ночі. Натовп охочих потрапити на ді-джейський сет Фредеріка Бегбедера штурмує двері «Heaven». Там, у клубі абсолютного відпочинку письменник, француз Фредерік Бегбедер піднявся за ді-джейський пульт і поставив перший трек свого сету.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба клубу.

  Під веселі музичні бойовики, відібрані Бегбедером, танцювали всі. Щосили хуліганили зоряні гості клубу: Дядя Жора, солістка «Арктики» Даша Кобець, співачка Наталка Карпа.

  Бегбедер, судячи з усього, має чарівну силу, яка здатна зробити з повсякденного життя культові книжки, а з переповненого клубу – шалений клубок радощів.

  В його сеті божевільним чином поєдналися вічні хіти Майкла Джексона, рок-н-рол Елвіса Преслі, зразкова електроніка «Chemical Brothers», «Primal Scream».

  Діджейський сет письменника міг і не відбутися. Клуб «Heaven» домовився з Фредеріком ще за півроку до проведення вечірки, була обговорена дата – 27 листопада. Але, за місяць до запланованої дати, Бегбедеру подзвонив чоловік, який представився арт-директором клубу «Heaven» та попросив перенести приїзд на початок грудня. Фредерік змінив свій графік, зібрався провести цей вікенд у Франції.

  А в Києві тим часом почалася підготовка до його вечірки, стартувала рекламна й піар-кампанії. Але на щастя, професійне чуття керуючого клубом Анатолія Компаніченко підштовхнуло його на «контрольний» дзвінок Фредеріку. І діджейський сет Фредеріка Бегбедера таки відбувся.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись