1. Про

  Влада Литовченко – президент Благодійного Фонду «Обдаровані діти – майбутнє України».  Народилася у м. Бровари на Київщині.

  Ім’я Влади Литовченко добре відоме не лише в Україні, але і за її межами. Бізнес-леді, засновник і президент Благодійного Фонду «Обдаровані діти – майбутнє України», з недавніх пір – слухачка Дипломатичної академії України при МЗС, радник міністра з питань сім’ї, молоді і спорту, Міс Україна, одна з найкрасивіших жінок України.

  ЇЇ обличчя знають з обкладинок провідних глянцевих журналів і по календарях, нею любуються на кольорових біг-бордах на території всієї країни, вона знімається в кліпах кращих естрадних артистів України… Завдяки своїй працездатності і неймовірній цілеспрямованості, Влада досягає все нових і нових вершин.

  Влада Литовченко є успішною бізнес-леді, адже вона президент провідного модельного агентства «Karin Model Management Group». Крім того Влада має ряд нагород та визнань. У 2008 році отримала нагороду за особливий внесок у благодійну діяльність від КМДА та Організації Червоного Хреста. У 2007 році нагороджена орденом Св. Станіслава і стала Кавалерственною дамою. Влада Литовченко увійшла у сотню найвпливовіших жінок України. Володіє титулами: «Жінка ІІІ тисячоліття», «Красивий символ нації», «ELLE-КУМИР-2007». Також нагороджена зірковою премією «GLANCE AWARDS». А також увійшла у сотню найкрасивіших жінок світу та у десятку світських леді України.

  Брала участь і перемогла в ряді конкурсів краси: «Міс Київ-1994», «Професійна модель-1995» (конкурс «Чорна перлина»), «Міс Україна-1995», «Краща модель року-1197» (Україна).

  В. Литовченко являється обличчям п’яти торгових марок: «Розаріум» від DR.Sante, салон ексклюзивних хутряних виробів «М’яке золото», “Osmany Laffita” (Чехия), бутик Євгенія Фененка, автомобільної компанії «Ягуар» в Україні. Влада знялась для більш, ніж 80 обкладинок глянцевих журналів. Взяла участь у зйомках кліпів «Кропива» Михайла Поплавського, «Човен» і «Він чекає на неї» Олександра Пономарьова, «Дождь стучит в окно» Віталія Козловського.
  Влада багато працює, і при цьому лишається турботливою матір’ю та дружиною. Вона виховує двох дочок – Маргариту, 19 років, та Христину, 9 років. Весь свій вільний час вона дарує саме їм, вчить їх бути незалежними, самостійними і самодостатніми особистостями.http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись