1. Потап записався у балет Сніжинкою

  Потап записався у балет Сніжинкою

  Проект «Народна зірка» покинула пара Ірина Білик та Андрій Дроботюк. Дует був одним із улюбленців журі і стабільно отримував високі оцінки, але, незважаючи на незгоду з глядачами, судді змушені були відпустити пару з проекту.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба ТРК «Україна».

  Сніжана Єгорова і Макс Неліпа

  Сніжана Єгорова і Макс Неліпа

  Ведучий Макс Неліпа прокоментував ситуацію, що склалася, так: «Недарма наше шоу називається« Народна зірка ». Тут дуже багато залежить саме від народного голосування ».

  Анна Фурман, Віталій Козловський, Володимир Бебешко і Ірма Вітовська

  Анна Фурман, Віталій Козловський, Володимир Бебешко і Ірма Вітовська

  Журі проекту так засмутились результатами глядацького голосування, що засудили перший виступ усіх учасників. Але вже другий номер зіркових пар розтопив лід у серцях суддів.

  Міла Нітіч і Тимофій Соболєв

  Міла Нітіч і Тимофій Соболєв

  Міла Нітіч і Тимофій Соболєв за першу пісню «Улетаю», отримали дуже низькі оцінки, ймовірно, натякаючи, що валізи, з якими виступали стюардеса і пілот, пара зібрала не дарма. А наступний номер чарівної рибалочки Соні і знаменитого Кості-моряка «Шаланды, полные кефали» приніс зірками 30 балів.

  Потап, Настя і Уляна Рудакова знову здивували всіх. Вони влаштували весільний переполох і медовий місяць. Уляна Рудакова, працівниця ЗАГСу, намагалася під веселу пісню Глюкози відвести нареченого Потапа прямо з-під носа нареченої Насті. У другому виступі «Ориентация – север» співали тільки дівчата. Потап записався у шоу-балет під псевдонімом Сніжинка, яка виконувала берізку, ластівку і ще багато незабутніх па.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись