1. В журі «Міс Україна 2010» будуть Єва Лонгорія та Періс Хілтон

  4 вересня найпрестижнішому українському конкурсу краси «Міс Україна» виповниться 20 років. Захоплююче змагання найвродливіших дівчат країни відбудеться із розмахом.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба конкурсу.

  Цього року конкурс «Міс Україна» змінив власника. Олександр Онищенко — бізнесмен та меценат, завдяки якому Київ приймав таких гостей як Елі Сааб, Анна Курнікова, Жан Клод Ван Дамм, Сильвестр Сталлоне, Дольф Лундґрен та Джейсон Стетхем, – зберіг найкращі традиції конкурсу та вивів його на новий рівень. Відтепер «Міс Україна» – це грандіозне шоу світового масштабу із чіткою благодійною програмою, що цілком відповідає девізу «Краса з Метою».

  Фінал ХХ-го ювілейного конкурсу «Міс Україна — 2010» відбудеться ввечері 4 вересня у Національному палаці мистецтв «Україна». Як завжди, 26 красунь з усіх областей України змагатимуться за жаданий титул Королеви та коштовну корону вартістю 250 000 євро.

  Члени журі ювілейного конкурсу: зіркове подружжя Єва Лонгорія та Тоні Паркер, актор Жан Клод Ван Дамм, суперзірка футболу Андрій Шевченко, Міс Світу Ксенія Сухінова, топ-модель Сніжана Онопка та найгламурніша світська левиця планети Періс Хілтон.

  Гостей вечора очікує концертна програма — для них співатимуть рок-легенда Кріс Норман та улюблені українські співачки Віра Брежнєва, Ольга Горбачова та Ірина Білик. Ведучим ювілейного фіналу «Міс Україна – 2010» стане Іван Урґант.

  Крім зірок та селебрітіз, на фінал ХХ-го ювілейного конкурсу «Міс Україна – 2010» завітають особливі, титуловані гості. 19 українських королев краси, коронованих за роки існування конкурсу, з’їдуться з усіх куточків світу — США, Європи та Азії, щоб знову продемонструвати свою блискучу зовнішність та довести, що хоч корона й переходить щороку до нової королеви, титул «Міс Україна» залишається з ними назавжди.

  Одразу після фіналу, королеви та почесні гості прямуватимуть на урочисте святкування двадцятиріччя конкурсу у столичний клуб Crystal Hall, де на грандіозній afterparty вперше в Україні заспіває неповторна інтернаціональна it-girl Періс Хілтон.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись