1. Потанцюємо? Shall we dance?

  Міжнародний благодійний фонд Тетяни Логуш «Мистецька скарбниця» та Вища вокально-хореографічна школа при Національному Заслуженому Академічному Українському Народному хорі ім. Г. Г. Верьовки запрошує представників медіа на відкритий танцювальний майстер-клас у рамках 5-го Ювілейного бал-маскараду «КАРНАВАЛІЯ» 10 лютого о 18.30 на бульварі Т. Шевченка, 50.

  Ви навчитесь майстерності танго, віденського балу, англійського повільного вальсу і запальної самби.

  Кращі викладачі Вищої вокально-хореографічної школи – неодноразовий призер чемпіонату світу з європейської програми Георгій Чолан і Ярослав Скоренко проведуть майстер-клас. А найкращі танцюристи презентують вишукані танцювальні номери. На вас чекає і танцювальна імпровізація.

  На майстер-клас завітають ведучі «Карнавалії 2011» Тетяна Гончарова, Ольга Сумська, Марися Горобець, DJ Паша, артисти концертної програми, а також гості – відомі люди країни.

  Шановні журналісти! На відкритому танцювальному майстер-класі будуть видаватись бейджі для медіа. Щоб їх отримати, потрібно надіслати офіційний лист на фірмовому бланку компанії з підписом головного редактора на електронну адресу прес-служби.

  Попередня акредитація обов’язкова!
  Прес-служба:

  PR агенція PODOLSKAYA©
  Copywriting&PR
  mob. +38 067 463 53 05
  mob. +38 050 921 14 94
  SkypeID: povitrylya
  pisatel@podolskaya.name
  www. podolskaya.name

  Ірина Новоставська,
  Медіа-координатор «Карнавалії»
  +38 067 232 50 20
  press.koronatsiya1@gmail.comhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись