1. Першому українському мюзиклу «Вечори на хуторі біля Диканьки» виповниться 10 років у рік Тигра

  Ані Лорак і Олег Скрипка

  У 2010 виповниться 10 років з моменту створення першого українського мюзиклу «Вечори на хуторі біля Диканьки», що став справжньою новорічною телесенсацією.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомило агентство «PR Batteries».

  26 грудня в ефірі Російського Радіо відбудеться радіо-марафон, присвячений святкуванню ювілею мюзиклу. Учасниками марафону стануть творці знаменитої музичної казки і артисти, які зіграли найяскравіших персонажів мюзиклу.

  Фільм знятий за мотивами однойменної безсмертної повісті Миколи Гоголя. Музичне наповнення було створено композитором Костянтином Меладзе, а мюзикл втілив у життя режисер Семен Горов. У головних ролях: Ані Лорак (Оксана), Олег Скрипка (Вакула), Лоліта Мілявська (Солоха), Філіп Кіркоров (Чорт). У фільмі також знялися Надія Мейхер і Альона Вінницька – першого складу групи «ВІА Гра», Лідія Федосеєва-Шукшина, Андрій Данилко, Анатолій Дяченко, Віталій Лінецький, Таїсія Повалій, Ольга Сумська, Олександр Пономарьов, Кузьма Скрябін, Георгій Дрозд, Юрій Мажуга. Для більшості артистів мюзиклу «Вечори на хуторі біля Диканьки» став їх дебютом в кіно. На зйомках саме цієї музичної комедії вперше зустрівся такий «зірковий» естрадно-акторський склад України та Росії.

  «Вечори на хуторі біля Диканьки» став доброю новорічною традицією багатьох телеканалів, яка незмінно радує жителів 34-х країн світу вже протягом десяти років.

  У скарбничці новорічного мюзиклу знаходяться такі знакові нагороди як «Телетріумф-2002» і «Кінотавр-2002».

  Автором сценарію мюзиклу виступив Антон Фрідлянд, який майстерно адаптував відому історію на новий лад. Всі ролі були розподілені заздалегідь і писалися сценаристом під конкретних людей. Але, як водиться, не обійшлося і без незапланованих змін, так на роль Солохи спочатку була запропонована Ірина Білик, але після проб стало зрозуміло, що Ірина занадто м’яка людина. Тоді режисер Семен Горов запропонував цю роль Лоліті Мілявській, яка гармонійно вжилася в образ відьми.

  Так само вдало переграли початкові плани режисера щодо Філіпа Кіркорова. Спочатку артисту пропонували роль фаворита імператриці Потьомкіна. Але Чорт в його виконанні вийшов куди більш ефектним.

  Не обійшлося на майданчику і без курйозних моментів, які через 10 років з усмішкою згадують усі учасники зйомок. Філіп Кіркоров попросив замінити його дублером у сцені, де український коваль Вакула (Олег Скрипка) пригощає Чорта стусанами. На ці капризи Скрипка з посмішкою відповів, що він не стане зніматися, оскільки тільки заради цієї сцени дав свою згоду на участь у зйомках.
  В один зі знімальних днів Анжела Лісіца, художник по костюмах, гарненько промахнулася з розміром костюма для Вєрки Сердючки – українська суперстар виявилася занадто широка в грудях, і костюм довелося створювати з підручних матеріалів і реквізиту, що був на майданчику. Через це зйомки затримали на цілих шість годин.

  «Вечори на хуторі біля Диканьки» був досконалим експериментом. Ідея створення мюзиклу прийшла до Влада Ряшина і Семена Горова. Вже в перший рік показу, проект побив усі можливі і неможливі рекорди рейтингів.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись