1. Павло Табаков у київській опері на живо співав

  6 листопада у Київському академічному театрі оперети Павло Табаков представив свій перший сольний концерт на живо. Виступ відбувся на підтримку благодійного фестивалю «Талановиті діти України». Якісний звук та світло співак привіз з західної столиці – Львів.

  Того ж дня за 3 години до початку Павло був членом журі київського відбіркового фестивалю «Талановиті діти України».

  Кожна дитина – талановита, – каже переможець 5-го телепроекту «Шанс» Павло Табаков. – Головне, вчасно помітити її талант – й допомогти розкрити його.

  Сольна програма Табакова об’єднала відомі пісні співака – „Тільки ти моя”, „Параноя”, Le temps de cathedrales (із мюзиклу Notre Dame de Paris), і нові пісні – „Янголя”, „Ти підпалила рай”, що увійдуть до другого альбому виконавця “Різдво для двох”.

  Гостею вечора стала Наталія Валевська – ще одна переможниця „Шансу”. У дуеті із нею Павло Табаков виконав франкомовний хіт Vivo per lei.

  «Найперше, що хочу показати цим концертом, – це те, чого я досягнув за два роки після перемоги у „Шансі” – відтоді, як розпочав сольну кар’єру», – зауважує Павло.

  Півторагодинний сольний концерт Табакова у Київському театрі оперети буде на сто відсотків „живим”. Групу музикантів, а також якісні звук та світло співак привіз до столиці зі Львова – свого рідного міста.

  За матеріалами піар-служби Павла Табакова

  http://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. Павел Табаков сказав(ла):

   Листопад 22, 2008 @ 3:59 am

   Был отличный концерт.

  Висловлюватись