1. Дика енергія Руслани

  17 листопада у клубі “Оазис” відбулась презентація нового альбому “Wild energy” української амазонки Руслани. В рамках презентації – знайомство з новим бренд-шоу, DVD-альбомом Руслани «Wild Energy».

  Серед зіркових гостей були помічені – Нестор Шуфрич, Дмитро Гордон, Олександр Пономарьов, Лілія Підкопаєва, Кравчук, Едуард Клім, Юрій Фальоса, Міка Нютон, Дмитро Костюк, Володимир Бебешко, гурт «Гайдамаки»,гурт «Mad Heads», Олена Мозгова, Дует Milos, співачка Lilu, Андре Тан, Марина та Сергій Дяченки та багато інших.

  На початку шоу гості потрапили у віртуальну радіостанцію майбутнього. Замість звичних МС на сцені можна було побачити справжніх Dj. радіостанції. За декілька секунд розпочався вдаваний прямий ефір. Хлопці привітали всіх присутніх на хвилях радіостанції «Wild Energy» та почали зворотній відлік: 10-9-8-7…». На сцені з’явилася Руслана.

  Альбом «Wild Energy» був записаний на легендарній студії Hit Factory Criteria в Майямі та спродюсований Ego Works, альбом «Wild Energy» поєднує в собі унікальні музичні знахідки із напилком урбаністичного впливу.

  Вперше Руслана співпрацює із американськими суперзірками T Pain та Missy Elliot і записує два яскравих та вражаючих дуети.

  • «Moon of Dreams» – перший сингл альбому в дуеті з T-Pain. Відео на пісню ротується в Польщі та Україні.
  • Альбом «Wild Energy» 2 вересня 2008 року видається в Канаді.

  Шоу «Wild energy» вже встигли побачити на великих сценах Баку, Софії, Гамбургу, Канн, Стамбулу, Белграду, Бухаресту.

  • Дія шоу переносить глядача у віртуальні фантастичні світи, відтворені за допомогою сучасних проекційних та світлових технологій, спеціально розроблених для шоу Руслани провідними європейськими спеціалістами і компаніями.
  • У карколомній зміні нових вражаючих костюмів і образів на сцені з’являються синтетичні солдати майбутнього, середньовічні пірати в цікавій арт-фентезі інтерпретації, урбаністичні байкери, етнічні воїни, містичні музи та навіть приголомшливо красива наречена у виконанні самої Руслани.
  • На сцені співіснують рок-музиканти, ді-джей (визначна постать в сучасній українській електронній музиці – DJ Small) та великий склад балету «Життя».

  «Wild Energy» поєднує елементи музики, відео, літератури та соціальної спрямованості в один оригінальний проект. Відтворюючи ідею незалежності людських почуттів та свободи в музиці використовуються рідко вживані етнічні звуки, в яких гармонійно поєднуються пісенні традиції Карпатських горців та сучасна популярна музика.

  • Руслана озвучує ді-джея радіостанції «Владивосток» в одній із найпопулярніших комп’ютерних ігор у світі GTA4.

  Одразу після презентації нового альбому «Wild Energy» Руслана вирушає у великий всеукраїнський тур в його підтримку.

  За матеріалами піар-служби Руслани Лижичкоhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись