1. Група «Едем»: «Він був пережитий, вистражданий»

  Яскраві представниці групи «Едем», в минулому вокалістки групи XS, Наталія Якуніна і Олена Шекшуєва розповіли на святкуванні 5-річчя Freedom «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про знайомство з концерт-холом та найближчі плани.

  Коли познайомились з Freedom?

  Олена Шекшуєва :У нас був перший сольний концерт у Фрідомі. Клуб – частково наш. Все починалось 4 роки тому. Ми дуже хвилювались. Адже, коли виступаєш поруч з іншими артистами, це набагато простіше. А коли люди прийшли подивитись саме на тебе, послухати твої пісні і виступ, – це велика відповідальність. Останні відвідини концерт-холу – «Бійцівський клуб».

  Олена Шукшуєва і Наталія Якуніна (група “Едем) обіймаються з камедіклабівцем Ангелом Педаном на святкуванні 5-річчя Freedom.

  Що готуєте на даний момент?

  Наталія Якуніна: На даний момент ми записуємо альбом. Це абсолютно в іншому жанрі, адже ми змінились внутрішньо. Наш стиль – дабл-рок.

  Олена Шекшуєва: Сподіваємось, що до нового року вийде наш новий кліп, який ми плануємо ось-ось знімати. Ми довго до цього йшли, багато змінилось протягом півроку. Зараз ми вже на місці, записали 10 пісень, альбом практично готовий. Він був пережитий, вистражданий.

  Чарівні красуні на Шлягер-параді.

  Зніматиметеся в новорічних мюзиклах?

  Олена Шекшуєва: Це не лише в планах. Ми знімалися вже в новорічних передачах для ТРК Україна і OTV каналу з нашими новими піснями, в новому образі, з новим балетом.

  Історія пісні «Не звезда»?

  Наталія Якуніна: Зараз у моді виставляти на показ свої принади, як ось група «Пающіє труси». У нас протилежне.

  Олена Шекшуєва: Перший рядок пісні «Не звезда» – «Повыше силикона». Багато дівчат, що приходять в шоу-бізнес – так було з нами, вважають себе зірками з перших годин у групі. Хоча робилось усе зовсім іншими людьми. Біль і емоції, які залишились у нас після покидання групи, ми передали у пісні. Діана Гольта, що писала текст,  відчула наші переживання.

  Що змінилось у вашій творчості?

  Олена Шекшуєва: Наші пісні з елементами лірики, з більш смисловими текстами. Просто не хотілось би, щоб люди пропускали повз вуха те, що ми хочемо донести. Вони повинні співпереживати з нами.

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: прес-служба Freedom та www.f-format.com

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись