1. Оля Полякова проміняла Київ на село заради мільйона

  Елізабет, Дмитро Коляденко, Оля Полякова, Андре Тан

  Гламурні панянки вирішили місяць провести у селі заради мільйона. За умовами реаліті-шоу «Дольчевіта капут» (Новий канал), блондинки повинні виконувати завдання цілісіньких 30 днів і не користуватись міськими благами.


  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  Дмитро Коляденко і Андре Тан

  Екс-фабрикантка Елізабет вже встигла розплакатися від образи, коли їй не вдалося подоїти корову. А суперблондинка Оля Полякова – влаштувала сварку, обізвавши Елю ледащо.

  Тому дівчатам дозволили перепочити і до села приїхали іменитий дизайнер Андре Тан і шоумен Дмитро Коляденко.

  Зірки прибули не з порожніми руками. Андре приніс суші і свіжий номер журналу «VOGUE» – неодмінні атрибути життя просунутих міських дівчат. А Дмитро – свої фотографії в рамочках з завитушками, яким відразу визначив місце на стінах сільського будиночка, де живуть блондинки.

  Реалії сільського життя дизайнеру і шоумену виявилися не до вподоби. Ледь ступивши з машини в пил, Андре Тан поспішив змінити італійські замшеві мокасини на взуття простіше. Коляденко виявився ще більш завбачливим. У село він прибув у гумових чоботях і рукавичках, жовтому плащі, фартусі, захисних окулярах, марлевій пов’язці і з кількома балончиками освіжувача повітря у сумці.

  Прощаючись, Андре зробив неприємне відкриття. Після посиденьок на призьбі його дорогі штани з Мілана виявилися забруднити фарбою. Незадовго до приїзду гостей блондинки фарбували хатку у гламурний рожевий колір і заляпали лавочку).

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись