1. «ELLE Style Awards» нагородили Джамалу, Літковську, Брежнєву

  Віра Брежнєва
  22 квітня в богемному клубі, розташованому в історичній частині столиці, пройшло нагородження кращих українців за підсумками голосування читачів модного журналу «ELLE УКРАЇНА».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба журналу.

  В Україні вже традиційно щороку роздають премії знаменитим українцям, і щоразу їх більше і більше, приміром, в «ELLE Style Awards» це вже сьома церемонія.

  Віра Брежнєва
  Віра Брежнєва
  Даша Шаповалова і Андре Тан
  Даша Шаповалова з Андре Таном

  Тетяна Рамус
  Тетяна Рамус

  Церемонію гості заходи чекали довго, але діждались. І нарешті озвучили переможців за найрізноманітнішими позиціями. Лауреат у номінації «Ікона стилю» -власниця бутику Юлія Магдич, «Актриса» – Віра Брежнєва, «Актор» – Сергій Бабкін, «Героїня світської хроніки» – телеведуча і видавець Тетяна Рамус, «Герой світської хроніки » – дизайнер Андре Тан,« Бізнес-леді » – власниця бутику Олена Литвин (дочка Володимира Литвина), «Модель» – Алла Костромічева,«Модельєр» – Лілія Літковська,«Співачка» – Джамала, «Співак» – Манекен,«Фотограф» – Юрій Балан, «Спортсменка» – легкоатлетка Наталія Добринська, «Спортсмен» – боксер Василь Ломаченко, «Телезірка» – телеведуча Даша Шаповалова та Дмитро – ведучий вечора Шепелєв.

  Також гості мали можливість спостерігати за показами колекцій Лілії Літковської, бутиків Олени Литвин і Юлії Магдич.

  Кожну значну подію відвідують імениті. Так само і на «ELLE Style Awards» завітало чимало публічних облич: телеведучий Савік Шустер, син і продюсер Софії Ротару Руслан Євдокименко з дружиною, співачка Лавіка (Люба Юнак), співачка і актриса Віра Брежнєва, телеведуча Тетяна Рамус, відомий іміджмейкер Вікторія Кулаковська, музикант і композитор Євген Філатов (The Maneken), дизайнери Андре Тан, Світлана Бевза, Ксенія Марченко, Віктор Анісімов, кліпмейкер Алан Бадоєв, телеведучі Катя Осадча, Людмила Харів і Марися Горобець, знавець моди Ірина Данилевська, топ-модель Сніжана Онопка, видавець Ірина Турбаєвська.

  На жаль, представник зарубіжної еліти і спеціальний гість церемонії «ELLE Style Awards» Стівен Вебстер не зміг бути присутнім, але його неодноразово згадували, нагороджуючи переможців оригінальними кубками, розробленими за його ексклюзивним дизайном.

  Розважали гостей група «Tomato Jaws», проект «The Maneken» і Джамала.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись