1. Оля Горбачова отримала у подарунок музикантів

  Ольга Горбачова відзначила День народження у тісному колі друзів. Гостей було запрошено на літній майданчик одного з найдорожчих столичних ресторанів. Подейкують, свято і струмки шампанського фінансував музичний продюсер Юрій Нікітін.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Ольги Горбачової.

  Краща подруга співачки Ірина Білик прийшла з чоловіком Дімою Дікусаром і сином Глібом. Вони подарували іменинниці вишукані кольє і сережки, бажаючи: «Сонечко, світи так, як коштовності, все життя!».

  Оля Горбачова і Ксенія Кузьменко

  Сестра Аня і співачка Ассія Ахат подарували Олі подарункові сертифікати. Близька подруга Ксенія Кузьменко підібрала рожеву сукню і смішні балетки у формі мишей з очками і вусиками.

  Не залишила без уваги Горбачову і її кумир Софія Ротару, з якою іменинниця знайома чимало років. Співачка передала у подарунок букет білих троянд і новий альбом. Але найголовніший і найбільш очікуваний сюрприз зробив Юрій Нікітін – виступ улюбленої групи Олі «Ассаі».

  Ассія Ахат (ліворуч)

  «Вперше у житті я попросила подарувати мені не золото-діаманти, а виступ улюблених музикантів, – на емоціях каже Горбачова. – І вперше зрозуміла, що це найкращий подарунок, який може бути, – мені нарешті відкрилась таємниця, чому люди так люблять запрошувати нас і наших колег на свята».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись