1. Наталя Морозова має стосунки з Кіше

  Відомий r&b виконавець Андрій Кіше запропонував написати для Наталі Морозової пісню і розпочати роботу в дуеті.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Наталі Морозової.

  Наталя Морозова давно та плідно співпрацює з лідером групи «Dazzle Dreams» Дмитром Ципердюком. Результатом стала пісня «Shake», виконана разом  із гуртом «Dazzle Dreams» та пісня «ОК!», що привернула увагу українських меломанів  модним саундом та вокалом.

  Кіше вже добре знайомий із співачкою, бо брав учать в її останній відео роботі на пісню «ОК». Відбулось знайомство завдяки режисеру кліпа Віктору Скуратовському – давньому другу Андрія  Кіше, автору його чотирьох останніх відео кліпів. Того разу Андрій з’явився  перед глядачами у доволі сміливому та відвертому образі «торговця» жіночою красою.

  – Як музикант і продюсер я впевнений, що творчі тандеми мають найбільше шансів на успіх, – коментує Андрій Кіше. – Про це свідчать моя співпраця  з DJ Lutique «So much more» і пісня «Титри» в тандемі з XL De Luxe. Моя остання робота – «Тонкая нить» також дует – з учасницею гурту «Нікіта» Юлією Кавтарадзе. Щоправда, цього разу дівчина з’являється не як співачка, а як  актриса, що виконала роль головної героїні. Я вважаю, що зупинятися на досягнутому не варто, тому моє знайомство з Наташей Морозовою на знімальному майданчику її останнього кліпу призвело нас до ідеї створення повноцінної дуетної пісні, а також спільної відеороботи. Справжньої  чоловічої та жіночої пісні. Історії, яка, можливо, була частиною життя.

  Цього разу артисти працюють, як повноцінні партнери в дуеті. Спільна робота над новою піснею вже розпочалася. Презентацію треку  заплановано навесні, а поки Наталя Морозова проводить чимало часу в компанії Андрія Кіше – артисти працюють над створенням нового дуетного шедевру.

  «Мені подобається музика і творчість Андрія Кіше. До того ж він на сто відсотків унікальна і яскрава особистість – його важко порівняти з будь-ким на українській сцені. Аналогів немає. Не зважаючи на те, що раніше ми працювали в різних музичних напрямках , нас поєдную чимало спільного – адже обидва лірики і романтики. Впевнена, що дует Морозова&Кіше принесе чимало приємних несподіванок українському слухачу», – ділиться емоціями Наталя Морозова.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись