1. Андрій Kishe: «Спрацювало одруження!»

  Андрій Kishe – це симпатичний чоловік з іменем. Він співає стильно і одягається просто на 5+. Ти ніколи не вгадаєш його вік. Хоча народився 7 вересня 1976 року.

  Його прирівнюють з К-Maro. Андрій довго боровся за своє місце під сонцем і таки отримав визнання. І, мабуть, багато чого було б зовсім не так, якби не його чарівна дружина Ксюша і не 12 років шлюбу. Всі ці роки вони долали випробування разом, іноді сварилися, але без цього не було б результату.

  Історія великого кохання розпочалась у 1994 році, 14 років тому. Тоді Андрій працював у кафе, йому було лише 17. Паралельно Kishe навчався на хореографічному відділенні, займався музикою та мав свою програму. В липні в цьому ж закладі він знайомиться з чарівної дівчиною, яка теж там працювала. Та нарешті прийшов той момент, коли Kishe запропонував провести дівчину додому.

  – Ми взяли з собою пляшечку шампанського і пішли гуляти парком, – згадує Андрій. – Потім почався сильний дощ. Ми добряче змокли, але вирішили сховатись під деревами. А далі проводжав кохану додому. По дорозі зустріли її подругу, яка нам запропонувала перечекати грозу в неї. Ближче до ранку вона минула і ми поїхали додому. Такі приємні спогади. Досі згадую це літо.

  А далі закохані вирішили жити разом. Вони дружили, спілкувалися, ділилися усім 2 роки. Усе якось хронологічно наближалося до важливої події. Ранній вік пари теж давав своє.

  – Зараз мені 32 роки, – усміхається Андрій. – І якби зараз робив пропозицію та весілля, все було б по-іншому. Тоді був більше момент не романтики, хоча і вона була. Просто наші стосунки набирали обороти. Наші батьки і ми розуміли, що далі повинно бути якесь продовження. Зокрема, батьки консервативного виховання. Вони казали: «Все це добре, якщо ви дорослі люди, які повністю незалежно живуть. Або одружуйтесь або щось вирішуйте!» Ось, тому спрацювало одруження і я зовсім не шкодую про це.

  Освідчення відбулося без усілякої романтики: скромно і впевнено. Зате сватання пройшло за усіма канонами. Підходить останні ранок, день, вечір, ніч перед весіллям. Лічені години залишились і завтра Андрій вже не холостяк.

  – Я хвилювався, як усі, – згадує Kishe. – Але все було якось спокійно. Не зовсім розумів, що буде далі.

  1996 рік – пара одружується. Весілля минає з усіма українськими хитрощами: купівля-продаж, викрадення, кортеж і пристойний ресторанчик.

  – У нас було невелике весілля, розраховане на 70 людей. ми запросили близьких людей, родичів, подружок Ксюші, шкільних друзів. Я певен, що це був досконало правильний режим. Весілля було в одному з житомирських ресторанів з гарним вишуканим оформленням. Скажімо, це не була жлобська забігайлівка, не мали місця пластикові стільчики. Хочу додати, що належу до людей, які вітають нове. І вдячний долі, що не було у нас стандартних довгих столів. Замість них – круглі столики. У нашому святі була душевність. Якщо її немає, скільки не вкладеш грошей, віддачі не буде. Іноді можна маленьким бюджетом перемогти і покласти на лопатки. Приємний музичний супровід організував мій брат Руслан. Він потурбувався про музику, наповнення. Ксюша була в білій сукні, а я в білому костюмі. Я подарував коханій на весіллі квіти та пісні. Все, що міг подарувати бідний 19 річний хлопець.

  Дев’ятнадцятирічний Андрій і його чудова молода дружина створили нову сімю. До цієї події вони робили якісь помилки, сварились, як і після. Вони були молоді і поводились відповідно. Але виконавець сильна людина.

  – Через випробування проходять усі, – пояснює Kishe. – Для мене основне в житті втримати те, що маєш у житті, і бути щасливим. Було тоді не все гладко, якби хотілось.

  В 1998 році молода сімя переїздить закордон. 3 роки вони живуть, працюють, подорожують і пізнають один одного. Їх доля завела у Швейцарію, Ліван, Румунію. В 2000 році Андрій зрозумів, що час вертатись на рідні землі. І таки потихеньку сімейство перебирається в Україну. В 2001 – молоді люди переїхали у столицю.

  Зараз їх зовсім не двоє. Нещодавно, більше місяця тому, у домі зявився дитячий галас – народилася принцеса Софія – первісток. До того ж, батько був у центрі подій – Андрій народжував разом з Ксюшою.

  – Для мене це було важливо, як і для дружини, – розповідає Kishe. – Опісля нічого не змінилось. Я залишився при своїй думці та принципах. Так, побачив, як це відбувається: боляче, через це проходять багато жінок. Я можу лише поспівчувати жінкам. Що можна сказати дівчата, така доля. У вас одна, в чоловіків інша. Просто головне, щоб ваш сімейний захисник це зрозумів. Цей дар приходить не з космосу, а від Бога. Якщо кохана просить, щоб ти був поруч, тоді будь.

  На сьогодні Ксюша не працює, а займається вихованням маленької красуні. До цього допомагала Андрію створювати програму, з якою вони гастролювали світом. Вона була дизайнером костюмів, сценічних образів. Деякий час їй подобалось цим займатись. А взагалі, Ксюша – вільна людина, яка сама планує свій час.

  – Ксюша ближче до людини стиліста, – каже Андрій. – Вона не стиліст з великим імям. Хоча дружина може дати фору стилістам, які розповідають, що ми такі круті. Ця жінка знає, що таке смак і як зробити гарно.

  Їхня казка продовжується. Але саме Андрій та Ксюша роблять історію з щасливим кінцем.

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: архів Андрія Kishe

  Джерело: Майже одружені

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись