1. Наречені у компанії українських знаменитостей відзначать День рок-н-ролу

  Українські зірки святкують День рок-н-ролу, День космонавтики, та об’єднуються задля підтримки сімейних цінностей.

  12 квітня, о 18:00,  клуб  «Sorry, Бабушка» (Дмитрівська 18/24) запрошує на День народження рок-н-ролу і День космонавтики.

  «OT VINTA» та шоу-команда «Братья ГаГарины» не дадуть сумувати киянам та гостям столиці. Їх активно підтримають закохані пари, які в цей день візьмуть участь в акції «Весілля у подарунок» в клубі «Sorry, Бабушка». Захід відвідають яскраві представники українського шоу-бізу небайдужі до рок-н-ролу та сімейних цінностей.
  Гостями акції стануть відомі українці зі своїми другими половинками – Ольга Сумська і Віталій Борисюк, Олександр Пікалов (95 Квартал), Єгор Бенкендорф, Фагот (ТНМК), група «Гайдамаки», продюсер Дмитро Прикордонний з дружиною, група «Пара Нормальних», група «Антітєла», група « 7 Небо», група « 4 Короля», співачка Юлія Лорд, Андрій Підлужний, група «L’amour»  та співачка Наталя Морозова.

  В програмі свята:
  – Автопробіг машин Volkswagen Жук
  – Виступ гурту OT VINTA
  – Конкурсний тур акції «Весілля у подарунок»
  – Виступ команди  «Братья ГаГарины»

  О 16:00 від кас Палацу Спорту стартує автопробіг, організований київським клубом любителів машин Volkswagen Жук. У пробігу візьмуть участь більше десяти екіпажів у складі котрих будуть учасники OT VINTA, «Братья ГаГарины» і шоумен Іван Городецький. «Жуки» проїдуть головними вулицями Києва і фінішують біля клубу «Sorry, Бабушка».

  О 18:00 у клубі «Sorry, Бабушка»  розпочнеться п’ятий конкурсний тур акції  «Весілля у подарунок» – соціального проекту  Творчого  Об’єднання Івана Городецького, завдяки якому три закоханих пари отримають у подарунок увесь спектр весільних послуг – від сукні нареченої до шоу-програми за участі зірок українського шоу-бізу.
  Вечірка продовжиться виступом най рок-н-рольнішого гурту OT VINTA та  шоу від команди «Братья ГаГарины».

  Джерело: прес-служба конкурсу “Весілля у подарунок”http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись