1. Мурат коханій подарував палац

  Ані Лорак на Новий рік отримала просто неймовірний подарунок від нареченого – заміський будиночок. Цей палац знаходиться в 20 км від Києва, в Житомирському напрямку.

  Як повідомляє піар-служба Ані Лорак, днями Мурат придбав будиночок у популярному коттеджному містечку. Ця живописна місцина – ліс, велике озеро, має велику сучасну інфраструктуру за типом міста: торгово-розважальний центр, фітнес-клуб і дитячий садок. Зірка почуватиметься в цьому королівстві комфортно.

  Котедж – сучасний двохповерховий будинок в західно-європейському стилі. На першому поверсі розміщена вітальня з каміном, великими вікнами та виходом на терасу. На другому – три просторі спальні, обладнані додатковою інсоляцією, яка створює відчуття простору і домашнього затишку.

  – Цей дім, подарунок Мурата, – ідеальне місце для відпочинку і відновлення сил після напружених турів, – коментує Ані Лорак. – Там свіже повітря і жодної міської метушні. Мені подобається, що я зможу сама обладнати дім на власний смак. Це дуже важливо, адже він – частинка душі.

  Фото: піар-служба Ані Лорак та www.2000.cv

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись