1. Міліонер подарував солістці «НеАнгелів» червоне Ferrari

  Солістка групи «НеАнгели», брюнетка Вікторія влітку подорожувала. Після гастролей в Ялті співачка повністю об’їхала південне узбережжя Криму. А далі артистка гайнула в Іспанію.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба групи «НеАнгели».

  Віка долала вершини, займалась дайвінгом. Втім цього виконавиці було не достатньо, ось чому вона вирушила у стародавнє іспанське місто Таррагона. Воно з вузькими звивистими вуличками і величезними середньовічними будовами. Солістка «НеАнгелів» відвідала кориду, але найбільше всього її вразила основна пам’ятка Барселони – найзнаменитіший храм Іспанії Саграда Фамілія.


  Віка

  Доки Віка насолоджувалась прозорими водами Середземного моря і смачною кухнею – розкішною паельєю, величезними мідіями, лобстерами, її побачив іспанський магнат. Міліонер вирішив показати свій захват червоним Ferrari.

  «Я була вражена таким подарунком, – каже співачка. – Аби забрати машину додому, мені потрібно було пройти тривалу процедуру по транспортуванні. Тому поки дарунок залишиться на батьківщині».

  У день від’їзду новий прихильник подарував Вікторії виступ популярного іспанського поп-дуету.

  Марго і Слава

  Руда солістка «НеАнгелів»Слава провела два тижні на грецькому острові Кріт з подругою – солісткою «Арктики» Маргаритою Захаренковою. Дівчата ніжились на білосніжних пляжах, насолоджувались екзотичними коктейлями і фруктами.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. The Lex сказав(ла):

   Вересень 6, 2009 @ 2:59 pm

   За що саме подарував – питання, певно, риторичне. 🙂 Про “забрати машину додому” наша Віка вдало пожартувала: звідки ж простому іспанському мільйонеру знати, що за ввезення його подарунку в Україну доведеться сплатити чимале мито – таки 13% від вартості – плюс також вагомий податок за чималий об’єм двигуна. Дикуни – добре себе показали! 😉

   Доречі, Феррарі – “він”, “червоний”, “автомобіль” – з якого боку не підійди, а Феррарі аж ніяк не “воно”. А італійська навіть середнього роду не має взагалі: у них “la Ferrari” та “l’auto”, “l’automobile” – жіночого роду. Такі от цікаві люди, італійці. І жінки в них гарні… 😉

  2. jin сказав(ла):

   Вересень 6, 2009 @ 8:21 pm

   2The Lex – мені чомусь здається що дівчина просто сфотографувалась біля припаркованої красивої машинки і придумала гарну історію “…а потім я не змогла її привезти в Україну”

  Висловлюватись