1. НеАнгели видають ліричний альбом

  НеАнгели видають ліричний альбом

  Солістки групи «НеАнгели» Віка і Слава зняли відео на новий трек «Отпусти» (автор – Юрій Лемчук). Алан Бадоєв, який екранізовував цю історію, перетворив сексуальних артисток на стриманих та природних.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба групи.

  НеАнгели видають ліричний альбом

  Режисер кліпу, надихнувшись піснею, вирішив з дівчат зняти тони макіяжу та одягнути у стримані костюми.

  НеАнгели видають ліричний альбом, Слава

  НеАнгели видають ліричний альбом, Слава
  «Ця пісня розповідає про сокровенні речі. Багато жінок не наважуються говорити про них вголос. Такі душевні драми, скоріш за все, переживала кожна прекрасна цього світу», – каже Слава.

  Брюнетка Віка просто вразила всіх на знімальному майданчику сяючим і щасливим виглядом. Зі слів співачки, зараз вона закохана і перебуває у цілковитій внутрішній гармонії.

  НеАнгели видають ліричний альбом, Віка
  НеАнгели видають ліричний альбом, Віка

  «Мені всі кажуть, що я дуже змінилася, і зовні і внутрішньо, і це правда. Я довгий час не могла знайти себе, повністю розкритися, мене постійно мучили переживання. А зараз я багато чого переосмислила, взялася за розум і на деякі речі подивилась іншими очима, нарешті зрозуміла, чого яхочу від життя. Тепер у моїй душі панує повна злагодженість. І, думаю, саме внаслідок цього до мене прийшла любов», – ділиться своїми емоціями
  Віка.

  Жіноча лірика – головний мотив нового альбому «НеАнгели», який вже готується до виходу. А кліп на пісню «Отпусти» глядачі зможу побачити на українських телеканалах вже на початку наступного року.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись