1. Нестримний біль яскравих танцюристів

  21 листопада одна з кращих пар покинула проект «Танцюють всі!» – Микола Бойченко і Антоніна Руденко. Вони з першого ефіру примушували дивитись на них, затримуючи дихання. Їхній хіп-хоп і танго не зрозуміли глядачі.

  У хіп-хопі Коля і Тоня перетворились на клонів Джека Горобця. Цей танець поставив хореограф Тарас Чернієнко. Журі було не в захопленні від результату. Можливо, саме цей танець вплинув так на долю пари.

  У танго Руденка була прибиральницею клубу, а Бойченко клієнтом. Він вирішив навчити технічний персонал, як треба проводити свій час – танцювати. Коля скинув несимпатичний одяг з Тоні, а під ним була просто неймовірна сукня. Вони танцювали дуже пристрасно, еротично, з використанням акробатичних елементів. Чоловіки, мабуть, дивлячись на подібне не могли рівно дихати. Усі судді оцінили танець високо. Влад Яма не втримався і від шалених емоцій присвятив парі вірш. Танець поставив відомий італійський хореограф Роберто Джоліатто.

  Антоніна Руденко за лаштунками “Танцюють всі!”.

  З сольними танцями вони теж впорались добре. Але телеглядачі чомусь обрали саме їх. Свої результати пара зустріла слізьми. Тоня навіть з емоцій вибігла зі сцени, але потім таки повернулась.

  Миколі Бойченко манікюр створюють.

  В небезпеці також опинились запальна Ольга Голдіс та харизматичний Олександр Останін. Та фарт опинився на їхньому боці.

  Минулого тижня були у зоні ризику руда Ольга та Коля Бойченко.

  Балеринка Тоня і клоун Коля.

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: http://dance.stb.ua/

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись