1. Максималістка Інна Шевченко шукає сенс життя у новому блозі на «ГУЧНИХ ІМЕНАХ»

  Сьогодні ведуча програми “Факти” (ICTV) Інна Шевченко написала перший матеріал до блогу на «ГУЧНИХ ІМЕНАХ» про сенс життя. Відома людина постійно долає нові вершини досконалості і не може ні на мить спинитись, адже стільки усього потрібно встигнути.

  Колись, в університеті, Інна відзняла перший сюжет для УТ-1. «Зйомки відбувалися на вулиці, пам’ятаю, суфлера не було – текст весь у голові, – пригадує обличчя каналу ICTV, – було дуже холодно, й тому текст постійно плутався… А керівник студії постійно повторювала: «Ну що і досі хочеш бути ведучою?» А я казала: «Так, хочу!»». Ми бачимо сьогодні, що думки Шевченко матеріалізувались.

  Майбутня ведуча народилась в осінньому місяці року, у математичній сім’ї: батько – економіст, а мати – фармацевт.

  Список роботи в Інни просто неймовірний: продавець у кіоску, бухгалтер, радіо «Рокс Україна», ТРК «Київ», К1 і врешті ICTV.

  Тепер настав час ділитись своїм досвідом та роздумами з читачами «ГУЧНИХ ІМЕН». Сьогодні телеведуча розповідаю про своє бачення сенсу життя. «Я – максималістка, – пише Інна. – Тому усе що відбувається зі мною, повинно мати яскраве забарвлення – біле чи чорне, але обов’язково виразне».

  В Інтернет-виданні пишуть у блогах про найцікавіше: телеведуча і акторка Лілія Ребрик, бізнес-леді Влада Литовченко, телеведуча Ілона Довгань, дизайнерка Світлана Бевза, ведуча Марися Горобець.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись