1. Про

  Інна Шевченко – ведуча програми “Факти”.

  Ведуча вперше спробувала працювати в кадрі на студії при університеті. Тоді там робили «Освітні новини» для УТ-1. Відзнятий матеріал стосувався рубрики «Один день в історії». «Зйомки відбувалися на вулиці, пам’ятаю, суфлера не було – текст весь у голові, – пригадує Інна, – було дуже холодно, й тому текст постійно плутався… А керівник студії постійно повторювала: «Ну що і досі хочеш бути ведучою?» А я казала: «Так, хочу!», починала спочатку і … врешті досягла мети!”
  Народилась майбутня ведуча 6 вересня 1978 року в Полтаві. Батько – економіст, мати – фармацевт.

  Після закінчення школи одразу пішла працювати, бо прагнула фінансової незалежності. Першою робота – продавець у кіоску. Тому до Аграрної академії на економічний факультет вступила через два роки. Паралельно закінчила бухгалтерські курси. І навіть працювала бухгалтером. Але швидко зрозуміла, що ця професія категорично не її. Кілька років минуло в роздумах та пошуках себе, і закінчилося кардинальною зміною життєвого курсу та місцем проживання. 2002 року Інна вступила до КІМУ на факультет кіно-телемистецтва.

  Працюючи на радіо «Рокс Україна», Інна шукала роботу саме на телебаченні. Одного разу натрапила на вакансію ведучої нового проекту – вночі у прямому ефірі треба було спілкуватися з глядачами. Врешті її відібрали в основний склад ведучих. Ефіри планувалися на ТРК «Київ». Директор телекомпанії Валерій Ткачук побажав особисто побачити тих, хто буде в ефірі його каналу, і всі ведучі прийшли на зустріч із ним. Перед цим Валерій переглянув проби і зауважив, що пані Шевченко хотів би спробувати в новинах. Ось так усе й почалося.

  Далі були новини на телеканалі К1, там Інна також працювала ведучою. Cьогодні Інна Шевченко – ведуча головного випуску новин за добу «Факти» на ICTV.

  Вона любить своїх рідних, море, теплий клімат, подорожувати автомобілем, квіти – гладіолуси, сир з пліснявою, живопис – імпресіоністів, серіал «Секс і місто», свою професію і телебачення загалом.

  Інформація з офіційного сайту ICTV.http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись