Блог Людмили Богуш: «Чотири причини запізнення публічних людей»
Ви, напевно, помічали, що відомі люди часто запізнюються або зовсім не приходять на зустрічі та події. Можна їх звинувачувати в неорганізованості та недбалому ставленні до організаторів і людей. Але давайте поміркуємо, чому вони так себе поводять? Може, це зовсім не зіркова хвороба?
Влада. Деякі люди вважають, що запізнення дає владу. Вони по-іншому не вміють впливати на інших. Це їх право так поводитись. Але як ми не любимо подібних людей і такого ставлення до себе. Для них єдиний порятунок, єдиний спосіб – компульсивне прагнення до почуття ВЛАДИ. Їм не вистачає визнання від людей. І вони його майструють самі – запізнення. Ці люди отримують небувале задоволення, коли примушують інших себе чекати. Може, пробачимо їм і потерпимо, коли їм так подобається, а собі в нотатник запишемо, що він/вона запізниться на стільки-то часу. Давайте керувати часом, а не з’ясовувати стосунки!
Захоплення. Певний особистісний тип легко захоплюється будь-яким заняттям. Він розумний, організований, але не вміє утримувати увагу на чомусь одному. Це нормальне явище. Він збирається … і раптом щось побачив, сподобалося, захопився і про все забув. Наприклад, Ющенко. Але він не робить це спеціально, заплановано, не показує подібним чином свою владу. Він легко захоплюється іншими справами і це варто прийняти. Записуйте його класичне запізнення.
Потреба в людях. Є люди, які намагаються зробити чимало справ, і тому нічого не встигають. Але, як же їм подобаються заняття, спілкування, обіцянки і повага. І не важливо, що це не можливо реалізувати в ті терміни, які вони собі уявляють. Навіщо їм стільки занять? Все тому, що немає особистих цінностей. Вони розуміють, що зв’язок з іншими людьми робить їх ціннішими і потрібнішими. Вони бояться ці відчуття втратити. Побоюються відмовити, коли насправді це єдиний вихід. Розмовляйте з ними на теми наполеонівських планів, майбутнє, про можливі співпрацю та зустріч, але майте на увазі, що це лише балачки.
Місце і людина не важливі. Він не цінує місця, куди йде. Йому не важливі ці люди, неприємні з якоїсь причини. Він змушує себе збиратися, їхати в некомфортне місце. Він запізнюється. Він буде продовжувати це робити, тому що погана атмосфера не може привести людину вчасно в необхідне для когось місце. Ви так само, як публічна людина, нізащо не поїдете в неприємне місце з неприємними людьми. Цей його вчинок змушує людей думати: ЧОМУ? Але ви самі знаєте відповідь. Якщо людина дуже важлива для нього, зустріч дуже значима, він прибіжить за півгодини, щоб показати своє ставлення. І тоді люди зазвичай сміються, що, виявляється, навіть він може раніше приходити на зустрічі. Тому подумайте, може і ви, некомфортно приймаєте людину?
Влада, захоплення, потреба в людях, місце і людина не важливі – це ті хитромудрі фактори, що стимулюють публічних людей спізнюватися або зовсім не приходити! Але вже точно не зіркова хвороба. Шукайте причину в кожній ситуації іншу. Нема схожих випадків. Є стандартні думки.
З повагою,
Ваша Людмила Богушhttp://bignames.org.ua