1. Крутий тато Коляденко подарував собі путівку на море

  22 липня ведучий “Шоуманії» відначав своє День народження. Найдорожчий подарунок популярний ведучий отримав від сина – повідомлення: «Ти – найкрутіший тато на світі». Сам іменинник про себе не забув і вручив собі путівку до теплих країв.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  «Цього разу я вирішив зробити усе, що не робив раніше, – каже Діма. – Хочу закохатись і провести поруч з незнайомою людиною цілу вічність – тиждень. Так, я лечу до моря за курортним романом».

  Черговий випуск «Шоуманії» буде присвячений Дню народження обличчя програми. Коляденко збирається у деталях розповісти про своє життя.

  «Останні кілька років люблю відзначати свій День народження скромно і самотньо, – зауважує Дмитро. – Зазвичай запасаюсь шампанським, тортом, вимикаю телефон і дивлюсь телевізор. Але цього разу вирішив розділити своє свято з глядачами «Шоуманії»».

  Коляденко святкував День народження наперед – минулої суботи. Хоча, кажуть, що заздалегідь відзначати не годиться. Втім це зовсім не стосується Діми. Він з задоволенням приймав подарунки та привітання від гостей вечірки. Коляденко отримав аж два торти – від команди «Шоуманії» та космічної леді, ім’я якої ведучий не називає.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись