1. Кліп Семена Горова для «ВІА Гри» визнаний кращим кліпом минулого десятиріччя

  Семен Горов, Не оставляй меня любимый

  Кліп Семена Горова для групи «ВІА Гра» «Не оставляй меня любимый» визнаний кращим кліпом минулого десятиріччя, згідно глядацького голосування музичного телеканалу «Ru TV» (Росія).  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомило агентство «PR Batteries».

  ВІА гра, Не оставляй меня любимый

  Найяскравіша відеоробота Семена Горова для «ВІА Гри» в її легендарному складі Грановська-Брежнєва-Сєдакова знята у 2003 році. Саме у кліпі «Не оставляй меня любимый» вперше з’являється «театральний пафос», який стає характерною рисою багатьох відеоробіт трійці.

  Тоді, у 2003, піднесена, благородна сексуальність, чуттєві деталі, провокація і іносказання розбурхали багатьох глядачів. На доказ – кліп став лідером у рейтингу кращих музичних роликів російською мовою перших десяти років тисячоліття.

  Глядачі «Ru TV» обрали кращі відеороботи з усього розмаїття, що знаходиться в ротації каналу. З цього вузького переліку відомих роликів команда професіоналів «Ru TV» визначила найгіднішу відеороботу і 31 грудня оголосила переможця рейтингу. Отже, кліп Семена Горова для «ВІА Гри» «Не оставляй меня любимый» став кращим кліпом «нульових» років 21-го століття.

  Зараз відео «Не оставляй меня любимый» перебуває у гарячій ротації каналу «Ru TV», часто з’являється в ефірі інших телеканалів, а в Інтернеті його дивляться тисячі користувачів на рік.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись