1. Катя Пшеченко рекомендує берегиням на балу залишатися попелюшками

  16 та 18 листопада 2010 фешн-дизайнер Катя Пшеченко на практиці розповіла учасницям благодійного проекту «Я-берегиня» Фонду Влади Прокаєвої «Обдаровані діти – майбутнє України» про особливості формування індивідуального стилю.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба Каті Пшеченко.

  Модельєр Катя Пшеченко слідкує за тенденціями, але не ставить їх за пріоритет. «Коли я створюю колекцію, вже потім дізнаюсь, що вона за останніми тенденціями», – усміхається дизайнер.

  Як людина, що все робить руками, Катя менше говорила, а більше показувала. Почала майстер-клас з показу ексклюзивних речей, які були представлені на Українському Тижні Моди. Шість моделей з модельного агентства «Карін» презентували дивовижні творіння дизайнера.

  Катя Пшеченко не боїться конкуренції, а навпаки заохочувала берегинь ставати дизайнерами

  Показані речі, створені з тканин, зроблених вручну – шерстяні тонкі акварельні тканини. «За великого бажання бути дизайнером та творити самими, ці речі можна власноруч робити. Існують спеціальні техніки – це не секрет, їх можна знайти в Інтернеті та навчитися цьому ремеслу. Наприклад, ми розкладаємо шарами шерсть, на неї кладемо малюнки, накриваємо сіткою, заливаємо водою, милом, затираємо і згортаємо в рулон та катаємо вручну від 4 до 8 годин».

  Рекомендації щодо формування особистого стилю

  Існує 4 типи фігури: трикутник – плечі широкі, вузькі стегна, талія непомітна; прямокутник – плечі та стегна складають чотирикутник, талія не дуже помітна; груша – плечі вузькі, стегна помітні; годинник – плечі і стегна помітні, талія вузька.

  «В жіночому вбранні важливо, щоб воно личило саме вам. У кожного своя зовнішність і фігура. Те, що пасує одній дівчинці, може на підходити вам. Не важливо, що диктують модні тенденції, ви маєте можливість знайти свій напрямок».

  Трикутник. Лінії, що минають плече, роблять плечі більш худими. Наприклад, чорний жилет і біла сорочка. Кидається в очі жилетка. Контрастні рукави йдуть на інший план. Щоб збільшити стегна, ми одягаємо спіднички зі складками, рюшами, спідниця-тюльпан, трапецевидні. Ми отримаємо фігурку, яка пропорційна і жіночна.
  Грушка. Ми додаємо на верх ліхтарики, комірці, прикраси, квіти, коралі. На стегна одягаємо трапецеподібні спідниці, брюки-кльош, вузькі спідниці.
  Прямокутник. Поширений тип фігури. Нам треба талію виділити – ми це робимо поясом.
  Годинник. Потрібно підкреслювати фігуру: приталені сукні, джинси.

  «Сукні жінок роблять особливими, красивими, жіночними, романтичними, тому я їх створюю частіше за брюки».

  Проект «Я-берегиня» завершиться для учасниць грандіозним святом – випускним балом. І дівчата попросили рекомендацій, в чому їм піти на вечір. «Найголовніше – залишатись юними леді, попелюшками, одягати сукні, які вам личать, не вульгарні, а ніжні, романтичні. Пам’ятайте, що дівчина та жінка – це таємниця. Зберігайте її.».

  “Я-Берегиня” – це проект для активних дівчат, які мріють бути впевненими у собі, стильними, привабливими та здоровими, мати багато друзів, а головне  – досягти успіху у житті та самореалізуватися. Він ініційований Благодійним фондом Влади Прокаєвої ” Обдаровані діти – майбутнє України”.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись