1. Інна Капінос вінчалась у капелюшку Герди

  Актриса, ведуча та Заслужена артистка України Інна Капінос 7 листопада цього року вінчалась у Києві. Весільне вбрання для урочистої події створила фешн-дизайнер Катя Пшеченко, творчість якої дуже любить та цінує акторка.  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба Каті Пшеченко.

  Народження весільного образу почалось з випадковості. Інна з майбутнім чоловіком завітали до Каті з ініціативи приятельки, яка горіла шаленим бажанням подивитись на вбрання дизайнерки. Якраз до вінчання залишалося небагато часу, актриса роздумувала над весільним вбранням, роздивлялася на речі дизайнера і пригледіла собі кремовий кептарик. Приміряла, сподобався, але так як у планах не була запланована обновка, актриса поїхала з порожніми руками. Вдома на неї чекав сюрприз – її коханий Ігор таємно купив у модельєра кептарик. Інна наступного дня зателефонувала Каті і каже: «Я у ньому буду на вінчанні». Через деякий час актрисі прийшла від дизайнерки СМС: «Я твоє весільне вбрання додумаю і ми це зробимо».


  За тиждень до весілля Інна з Катею вирішили творити весільну сукню. Дизайнер поїхала до Полтави та повернулась до Києва за день до весілля, у суботу.

  «Катя мені за тиждень створила плаття. Причому таке, що я би не здогадалася, що можна так просто зробити. Воно виглядає стильно і вишукано», – каже Інна.

  До храму не можна заходити з непокритою головою. «Катя запропонувала одягнути маленький капелюшок з останньої колекції – образ Герди. Такий стиль доволі зухвалий, тож ми вушка забрали назад і вийшла така собі вкрита голівка, спокійна і стильна. Я навіть її носитиму на інші події – вона гарно виглядає».

  Фото: архів Інни Капінос
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. Іра сказав(ла):

   Грудень 21, 2010 @ 1:54 pm

   Катя чудова людина і геніальний дизайнер)))) Образ Інни Капінос мені дуже сподобався!! Головні убори у Каті всі цікаві і незвичайні, їх хочеться мати у шафі всі))))) Дякую Каті за найкращі у світі сукню нареченої та сорочку для чоловіка на наше весілля))))))) Спробуйте одягнути щось із Катіних колекцій і ви почуватимете себе справді жіночними і вишуканими)))

  2. Іра сказав(ла):

   Грудень 21, 2010 @ 2:12 pm

   Дуже ніжний образ. Катя просто чудо і геніальний дизайнер. Я дуже вдячна їй за створений для мене весільний образ))) я почувала себе справжньою нареченою, ніжною, жіночною і витонченою)) Навіть чоловічу сорочку Катя створила саме для нашого весілля. А мій капелюшок…ммммм…. це просто диво. Обожнюю Катіні капелюшки)) Спробуйте одягніть речі Каті і ви відчуєте що таке справжня жіночність))))

  Висловлюватись