1. Катерина Серебрянська презентувала програму «Ранкова гімнастика»

  14 квітня у спеціалізованій загальноосвітній школі №75 з поглибленим вивченням української мови відбулася презентація програми «Ранкова гімнастика» для школярів 1-12 класів загальноосвітніх шкіл міста Києва.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Катерини Серебрянської.

  Метою проекту стало популяризування здорового способу життя серед дітей та підлітків, а також збереження та поліпшення загального стану здоров’я школярів за допомогою комплексу вправ аеробного типу з танцювальними та гімнастичними елементами.

  Програма позитивно впливатиме на психоемоційний стан дітей, поліпшуватиме кардіо-респіраторну стійкість, сприятиме укріпленню кісткового каркасу, що у свою чергу поліпшує осанку та є профілактикою сколіозу та остеохондрозу, поліпшуватиме метаболізм в організмі, підвищуватиме імунітет та опірність хворобам.

  «Ми розпочнемо зі школи, – зазначила співголова фракції блоку Леоніда Черновецького, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту Алла Шлапак. – До кінця року експеримент запровадження програми буде тривати в Печерському районі, але ми вже зараз працюємо над тим, щоб з 1 вересня 2010 року поширити практику ранкової гімнастики у всіх загальноосвітніх закладах міста Києва».

  У заході брали участь: співголова фракції блоку Леоніда Черновецького в Київській міській раді, голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту Алла Шлапак,
  Абсолютна олімпійська чемпіонка, восьмиразова чемпіонка світу з художньої гімнастики Катерина Серебрянська, керівник «Студії Серебрянських» Ксенія Слюсар, директор спеціалізованої ЗОШ №75 з поглибленим вивченням української мови Алла Ратушна, вчителі та учні школи.

  За ініціативи блоку Леоніда Черновецького та благодійної організації «Фонд розвитку спорту», яку очолює Катерина Серебрянська, було спільно розроблено програму «Ранкова гімнастика» для школярів 1-12 класів загальноосвітніх шкіл міста Києва. Ця програма лягла в основу проекту рішення, який планується розглянути на пленарному засіданні Київської міської ради.

  7 квітня 2009 року на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту депутати підтримали проект рішення про затвердження програми «Ранкова гімнастика» для школярів 1-12 класів загальноосвітніх шкіл міста Києва. Даний проект рішення було передано на розгляд до профільних комісій з питань освіти та спорту, після затвердження якими його буде рекомендовано розглянути на пленарному засіданні Київради.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись