1. Інна Цимбалюк показала хіп-хопівські кучері, а Узелков, Горб та Бондарчук зістарілись

   

  Минулої суботи у проекті «Танцюю для тебе» пари танцювали сальсу та хіп-хоп. Утім не усім сказали гарні слова і не оцінили так, як здавалось, глядачам мало бути. Дісталось вкотре найтехнічнішій парі – Олені Шоптенко і Василю Бондарчуку. Ольга Герасим’юк вирішила поставити нижчі бали, аніж інші члени журі.

  Ведучі “Танцюю для тебе” Інна Цимбалюк та Юрій Горбунов

  11 квітня дрес-код прямого ефіру був у стилі хіп-хоп.

   

  Парі «Шоптенко та Бондарчук» доводилось танцювати на дуелі, а минулої суботи вони зайняли всього на всього третє місце. Першими стали Ксенія Горб та В’ячеслав Узелков, а другими – Ірина Мерлені та Сергій Костецький. Журі дуже прихильно та лояльно поставилось до двох останніх пар. Ірині Мерлені співали дифірамби за номер зі співом, а також за пристрасть у стилі Брітні Спірс. Ксенія Горб отримала неймовірну кількість компліментів на свою адресу за терпіння, не зважаючи на травму колінної зв’язки, вистояти до кінця на паркеті. Дмитру Дікусару взагалі, за його словами, вистачило тої частинки номеру танцю хіп-хоп, яку пара Горб та Узелков встигла показати до неприємної ситуації у прямому ефірі.

  Зібрались згадати давні тусівки Ксенія Горб та В’ячеслав Узелков

  Танець Горб та Узелкова був за постановкою трішки схожий на танець Макса Пекного та Ольги Голдіс у проекті “Танцюють всі!”. Щоправда там головна героїня була не бабусею, а “некрасивою по-українськи”.

  Перші люди на Землі Олена Шоптенко і Василь Бондарчук

  І під яблоньку

  Шоптенко та Бондарчук показали номер про рай, Адама та Єву, а також їхнє кохання. Вони танцювали чуттєву сальсу. Це був їхній другий танець. У першому вони опинились у космосі, виконуючи хіп-хоп у ритмі трансформера. Вкіці цього танцю Олена з Василем перетворились у серце.

  Мабуть, стилісти вирішили погратись над стилем Бондарчука, але врешті рука не піднялась таке зробити

  Олена Шоптенко і Ірина Мерлені

  Олена Шоптенко, Микола Коваленко і Руслана Писанка

  Сергій Костецький, Ігор Посипайко, Олена Шоптенко та Василь Бондарчук

  У гості на паркет «Танцюю для тебе» завітали группа «Арктика», акторка Руслана Писанка та танцюрист Микола Коваленко, а також співачка Тіна Кароль.

  Група “Арктика”

  Руслана Писанка і Микола Коваленко

  Руслана як завжди шокувала публіку, але не скандалом, не гучними словами, а шалено пристрасним танго з елементами художньої гімнастики. «Я схудла», – заявила писанка у прямому ефірі після виконання танцю. Причому, як вона зауважила, за допомогою танцювальних технологій Коваленка.

   

  Марічка Падалко постійно підтримувала Ксенію Горб, коли вони вийшли на дуель, телеведуча солідарно виконала на паркеті «мидляк», знаючи, що це може призвести до її вибування з проекту. Також тележурналістка закликала голосувати за пару Ксенії та В’ячеслава. Марічка до дуелі танцювала сальсу, а останнім танцем телеведучої став хіп-хоп на композицію з фільму «Міліонер із трущоб». Причому цей танець їй не вдалось станцювати як слід: чи то вона перехвилювалась, чи боялась за Ксенію, чи просто думала про сім’ю. Її партнер – Олександр Кочкін не зміг втримати емоцій і сказав, що важко працювати з людиною, яка постійно думає про родину. Про це неодноразово наголошувала член журі Ольга Герасим’юк. Остання на минулому ефірі більше говорила про Кочкіна, аніж Марічку, хоча казала, що Падалко – це така справжня багатодітна мама, яка хоче нарешті повернутись у сім’ю. Причому вона не мала на увазі, що це погано, а просто констатувала факт.

   

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото взяті з офіційного сайту «Танцюю для тебе»

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись