1. Григорій Чапкіс навчить танцювати гостей «Карнавалії», а Олег Скрипка покаже польку

  14 лютого – на Стрітення та День Святого Валентина – у Колонній залі Київської мерії відбудеться третій щорічний благодійний бал-карнавал “Карнавалія – 2009”. На аукціоні будуть цікаві лоти: від братів Кличків, Влади Литовченко, картина від Івана Марчука, маски від Марини Лапи.


  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Карнавалії».

  За словами Юрія Логуша, цьогорічний бал, організований під патронатом Київського міського голови, об’єднає близько 600 впливових осіб України: лідерів бізнесу і політики, зірок музики та кіно, літераторів, дипломатів та журналістів. “Усупереч кризі, меценатство не повинно припинятися. І головна мета “Карнавалії” – це поширення меценатства та благодійництва в Україні”, – підкреслив він, додавши, що під час заходу традиційно буде проведено благодійну лотерею та зірковий аукціон.
  За словами Тетяни Логуш, отримані від благодійної програми балу кошти підуть на придбання нових книжок для оновлення фондів українських бібліотек, дитячих будинків, шкіл-інтернатів, а також на реставрацію стародруків фонду Державної історичної бібліотеки України. “Ми дуже хотіли б урятувати пару стародруків”, – зокрема зазначила вона.
  “Вже втретє ми маємо щастя брати участь у цій визначній події, яка є важливою в культурно-світському житті нашої столиці. Окрім розважальної складової, цей захід особливий тим, що знайомить з культурами різних країн світу”, – зазначив диригент Національної опери України, головний диригент та художній керівник оркестру “Київ-Класік” Герман Макаренко. Він уточнив, що традиційними, як завжди, будуть дві частини дійства – українське Стрітення та Віденський Бал-Редут, а третя, змінна частина, під час якої в попередні роки було представлено Венеціанський, Бразилійський та Індійський карнавали, цього разу презентує три різновиди Марді Гра (Франції, Канади та Нового Орлеану).
  За словами Г.Макаренка, в цьогорічному проекті будуть задіяні потужні творчі сили – музичний супровід свята, окрім “Київ-Класік”- симфонічного оркестру Національної опери, здійснюватимуть Національний Президентський оркестр, Ансамбль пісні і танцю Збройних сил України, зірки Національної опери, поп-музики та джазу: Ірина Рошкулець, Іва Річ, Ольга Крюкова, Анжеліка Рудницька, шоу-балети: Вамп, Гвалт, Ритми Юності. Хедлайнером української частини стане Олег Скрипка.
  Як розповів сам музикант, композитор, поет Олег Скрипка, в Україні карнавал був історично, про що свідчать документи, і в якійсь формі зберігся і дотепер – у вертепі та Маланці. “Мені дуже приємно, що мене запросили представляти українську частину карнавалу, і ми будемо танцювати українські традиційні вальси та українську польку, які, можливо, стануть класикою “Карнавалії”, – сказав він.
  “Бал – це завжди захоплююче. Бал – це моя справа, моє життя. І я вважаю за честь узяти участь у такому великому заході”, – сказав відомий хореограф та балетмейстер, заслужений артист України Григорій Чапкіс. Він запросив усіх бажаючих ретельно підготуватися до “Карнавалії” і взяти бліц-уроки у власних школах танцю. Маестро також порадів, що традиція карнавалів в Україні поширюється. “Якщо кілька років тому у нас був один бал – Віденський у Національній опері, то в цьому році я провів їх дев’ять – у всіх оперних театрах України”, – сказав Григорій Чапкіс.
  Як ішлося на прес-конференції, на аукціоні будуть цікаві лоти: від “Коронації слова”, відомих фондів, благодійників, зокрема братів Кличків, Влади Литовченко, ексклюзивні речі та золоті номери від оператора зв’язку МТС, картина від Івана Марчука, маски від Марини Лапи та ін. Vip-квитки на “Карнавалію” коштуватимуть від 50 до 250 дол.
  Тетяна Логуш висловила подяку спонсорам балу: каналу 1+1, МФ “Відродження”, поліграфічній фірмі “Оранта”, оператору зв’язку МТС, туристичній компанії “Трайдент”, компаніям Coca-Cola, Славутич, Перехід, Рошен, Таврія. А також партнерам: УКРІНФОРМу, All Motion Group, Дипломат Сервіс, Hararuk, Юнона, Славута, Epson, Resound.
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. Iryna сказав(ла):

   Лютий 9, 2009 @ 9:30 am

   Цікаві варіанти подарунку у День Валентина:
   Пляшка
   http://www.zrobysama.com.ua/?p=1843&cpage=1#comment-2060
   Серветка
   http://www.zrobysama.com.ua/?p=2302

  Висловлюватись