1. Гадалка Ані Лорак напророчила принца: Мурата чи Кіркорова?

  Ані Лорак зняла нове відео на пісню «А дальше, а дальше». Причому зйомки відбували не в українській столиці, а в колоритній та співочій Індії.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Ані Лорак.

  Кароліна, перебуваючи в Індії, отримала чимало позитивних емоцій та незабутніх спогадів.

  У Мумбай Ані провела 4 дні. За цей час Кароліна встигла познайомитись з країною, знятись у двох кліпах, прогулятись по магазинам і відвідати індійських ласощів.

  А от кліп на танцювальну пісню «А дальше, а дальше» увійде у новий альбом Ані Лорак. Режисерував кліп Андрій Новосьолов – популярний російський кліпмейкер, з яким співачка працює вперше. Макіяж створювала Марина Борщевська – кілька років незмінний стиліст Кароліни.

  Зйомки відбувались у знаменитому «Болівуді».

  У перший день зйомок співачка прийняла участь у кліпі Філіпа Кіркорова, який теж був присутній у Мумбай в ці дні. За сценарієм Ані і Філіп зіграли закоханих.

  Наступного дня перебування в розпочалась робота над кліпом «А дальше, а дальше», де знімались справжні індійські актори.


  Перша сюжетна лінія – Кароліна грає туристку, яка знаходить і вивчає закинутий замок. Спеціально для цього образу Ані одягнула взуття, придбане в Афінах.

  Інший образ – романтичний. Дівчина у світлій сукні прогулюється по березі океану і зустрічає гадалку, яка пророчить їй зустріч з принцом.

  «Ідея кліпу в тому, що людина сама обирає власну долю. Якби не склалась ситуація і обставини, тільки від твого вибору залежить, яким буде твоє майбутнє», – каже Кароліна.

  У третій день артисти зайнялись божевільним шопінгом. Ані купила собі справжнє індійське сарі бірюзового кольору, лляну сорочку і срібний перстень на згадку.

  Не обійшлось без дегустації національної кухні. Щодня Лорак і Кіркоров відкривали для себе індійські делікатеси. А перед від’їздом, аби відсвяткувати успішне закінчення роботи, уся знімальна група поїхала у ресторан «Індиго». В ньому у свій час зупинялась знаменита пара акторів Бред Піт і Анджеліна Джолі. У ресторані артисти скуштували краби, омари, креветки та індійські салати.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись