1. Фоторепортаж з Маскарадного балу “Карнавалія – 2013”!

    Шостий Щорічний Благодійний Маскарадний Бал “Карнавалія” – відкриття бального сезону в Україні і підтримка Петриківського розпису як претендента на включення до репрезентативного переліку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО.  

    16 лютого 2013 виставковий комплекс ACCO International палав світським та меценатським життям.

    О 19.00 розпочалася Інтернет-трансляція на весь світ, яку забезпечувала компанія “Адамант”. Відеозйомку заходу провели Стайл Еквіптайм.

    Юрій Атаманюк, відомий журналіст, дослідник Гуцульщини

    Праворуч – Мар’яна Маркович – керівник прес-служби Державної прикордонної служби України

    Дует “Анна-Марія”

    Богдан Струтинський – художній керівник Театру оперетти (Київ), Юрій Логуш – відомий меценат, засновник культурних проектів (Коронація слова, Золоті письменники України, Карнавалія)

    Виконавець Артур Боссо

    Традиційно бал відкрили засновники Тетяна та Юрій Логуші: “Наша карнавальна ніч – час радості, феєрії щастя, сонця, сяйва, любові та неймовірних перевтілень”.

    Радник Голови Дніпропетровської обласної ради з міжнародних питань, директор творчого об’єднання «Славута» Валерія Бондаренко розповіла про Феномен Петриківського розпису та ЮНЕСКО.

    Розкішні ведучі вечору: Соломія Вітвіцька, Ольга Сумська та Серж Гагарін.

    «Карнавалія» зустріла бальними акордами, вишуканістю стилю, яскравістю Петриківки, натхненністю японської каліграфії, творчістю українських митців та динамізмом українських танців. Свято об’єднало артистів, політиків, бізнесменів, дипломатів, культурних та громадських діячів.

    Програму української частини «Карнавалії» презентували академічний фольклорно-хореографічний ансамбль «Славутич» (м. Дніпропетровськ), балет Академічного ансамблю пісні і танцю України Державної прикордонної служби України, виконавці Галина Безрук, Артур Боссо, Оксана Вояж, група «Доміно», Ілларія, дует «Анна-Марія», Назар Савко, Ольга Ошитко, Тетяна Ширко, ансамбль «Українські барви».

    Віденську частину «Карнавалії» відкрив директор Австрійського культурного форуму у Києві др. Якуб Форст-Баттаглія.

    Під керівництвом Народного артиста України, відомого танцмейстера Григорія Чапкіса, у супроводі естрадно-симфонічного оркестру Академічний ансамбль пісні і танцю Державної прикордонної служби України танцювали перший традиційний бальний танець – полонез.

    За короткий час віденської частини Григорій Миколайович встиг провести кілька майстер-класів з вальсу, падеграсу, польки, фокстроту і латиноамериканських танців для кількох сотень гостей. Вміння організувати таку велику кількість людей і за декілька хвилин навчити основним рухам танців, під силу тільки справжньому професіоналу.

    Українські соловейки підіймали гостей до танцю: Сергій Дяченко, Іван Коренівський, Ангеліна Моняк, Юрій Ракул, Олена Талько.

    Перед показом карнавального вбрання від студентів кафедри дизайну одягу КНУКіМ у залі запанував БЛАГОДІЙНИЙ АУКЦІОН.

    Кожен мав можливість придбати:

    –      українських ляльок ручної роботи від Ліди Волянської (Київщина – «Галинка і Павло» та Гуцульщина – «Софійка і Василько»). Кожна лялька зроблена неповторно і яскраво, мініатюрна вишивка відтворює традиції української вишиванки. На вишивання кожного елементу одягу майстрині витрачають не менше чотирьох годин,

    –       ексклюзивний чайний сервіз «Петриківка» та скриньку-альбом «Петриківський розпис» від Дніпропетровської області,

    –      карнавальну маску від Марини Лапи. Маска розписана в традиціях Петриківки, прикрашена камінням та іншим декоративним матеріалом, оздоблена рожевим страусиним пір’ям, яке, за словами авторки, уособлює “рожеву мрію” кожної людини,

    –       вишуканий косметичний набір від компанії «Dior» – «Dior Cosmetics Set»,

    –      композицію King’s Bonsai – унікальне мініатюрне деревце ручної роботи, яке 10 років не потребує догляду,

    –      сертифікат від авіакомпанії «МАУ» на два авіаквитки бізнес-класу в обидві сторони на будь-який міжнародний напрямок МАУ,

    –      річний абонемент на навчання танцям у Вищій хореографічній школі танцю при Національному заслуженому українському народному хорі ім. Г. Г. Верьовки,

    –      картини відомих митців (Семенко Олександр «Весна. Сонячний день» – від галереї «Раритет Арт», Маріанна Абрамова «Заморська гостя», Олена Березянська «Толіка мама», Леонід Гопанчук «Переможний бій Віталія Кличка»),

    –      картини від АРТ «Золота палітра» (Олександр Краснопєвцев «Соняхи», «Морський вітер»; Валерій Орел «Зимова рибалка»; Ангеліна Пан «Танок хризантем»),

    –      картини від МБФ «Здоров’я українського народу» (Марія Полякова «Старий Човен», Яна Холкіна «Карадаг», Олександра Ільяшенко «Посланник», Антон Катайлов «Африканські ритми», Наталя Добрик «Церковні пейзажі»),

    –       сертифікат на вікенд у готелі «11 Mirrors»,

    –      ікону Божої Матері «Розчулення», 19 ст. (від Понамарчука Ігоря Тарасовича – почесного громадянина України).

    Третю, Японську частину «Карнавалії» відкрив секретар посольства Японії в Україні Мацудаір Шо. Третій секретар звертався до присутніх українською мовою, що робить йому надзвичайно велику честь.

    Японська програма містила виступи майстрині каліграфії Культурного центру «Сан» Миюки Цудзуки ( на великому полотні вона відтворила словосполучення «Птах щастя» японською), учениць Державного хореографічного училища Терада Аяно та Йощима Мадока, учениці японської школи Омотосенке, співробітниці культурного центру «Сан» Наоко Катани, представників київської федерації «Кендо», представників японського культурного центру НТУУ «КПІ» (виконали японський фестивальний танок «Бон-Одорі»). Участники «Карнавалії» побачили в танцях не тільки елементи японської боротьби, а ще й красу сакури та спробували себе в якості японських танцювальних гуру, долучившись до вивчення японського танцю на інтенсивному майстер-класі під час третьої частини маскараду.

    І захід завершився на енергетичній вершині – Бразилійським карнавалом від Амадора Лопеса та його танцювального колективу “Румберос”. Карнавальне вбрання, весела музика, гарний настрій і заповнений танцювальний майданчик. Доповнили вечірню програму відомі виконавці: Ольга Нека, «Tori Joy».

    Протягом усієї програми «Карнавалії» в фойє приміщення активно функціонували різні виставки, були представлені різноформатні стенди та проводилась благодійна лотерея:

    1. Стенди Петриківки. Столи, за якими проходили майстер-класи з петриківського розпису. Велике полотно «Птах щастя» – кожен бажаючий міг залишити на стенді свій візерунок петриківського розпису.
    2. Японські стенди та інтерактивні столи. Японський культурний центр «САН»  надав можливість кожному бажаючому отримати листок рисового паперу, з зображеними на ньому ієрогліфами – це могло бути ім’я, заповітна мріє одним словом чи ще щось особливе. Також за окремим столом бажаючі могли навчитись техніці орігамі – зробити власного птаха щастя. Представники японського культурного центру НТУУ «КПІ» влаштували майстер-клас по використанню великих хусток – з них робили  зручні японські сумки.
    3. Візажні студії від компанії «Dior». Послугами професіоналів користувалися гості заходу.
    4. Окремо функціонував стенд від «Коронації слова». Була представлена міні-виставка книжок від «Коронації».
    5. Особливої уваги заслуговує благодійна лотерея. Багато хто навіть по кілька разів купував квитки лотереї. І недаремно. Під час проведення лотереї учасниками «Карнавалії» було виграно телефон BlackBerry, наданий «Мистецькою скарбницею», іграшки ручної роботи від Ruta, надзвичайно цінного італійського шкіряного бегемотика від Mario Giocattoli, вишукані парфуми від Dior, книжки відомих письменників, картки клієнта від комплексу відпочинку «Едем», сертифікати на сауну від салону краси «Глазур», цінні вироби петриківських майстрів та ін. призи.
    6. Подарунком від  ВАТ «Львівська Броварня», що входить до складу пивоварної групи Carlsberg Group, стали бочки з пивом та портером, яким могли пригоститись усі бажаючі.
    7. «Крафт Фудз Україна» готували довершену каву.

    Окрім різноманітних виставкових стендів та майстер-класів, було безліч інформаційних плакатів та бюлетенів – бажаючі могли навіть ознайомитись із зоряними годинниками.

    Нові емоції, нові знайомства, зустріч зі старими друзями, цікава програма – українська, віденська, японська і бразилійська; карнавальні, національні та традиційно вечірні вбрання, таємничі маски – все це було в ніч з 16 на 17 лютого, під час проведення благодійного балу-маскараду «Карнавалія».

     

    Спонсори і партнери!

    Академічний ансамбль пісні і танцю України Державної прикордонної служби України

    Coca-Cola – відкрий радість

    Carlsberg Ukraine – освіжаюча винагорода за все, що ми робимо сьогодні

    МЕТРО – Метро Кеш енд Керрі Україна

    Харківська безквітна фабрика – солодкий партнер

    ВЕТА – поліграфічний партнер

    Ореанда – «Натуральна якість Криму»

    Dior – експерт краси

    Maxima – партнер бальних суконь

    Відродження

    Адамант – генеральний Інтернет-партнер

    Потяги Хюндай – Державне підприємство “Українська залізнична швидкісна компанія”

    Творче об’єднання “Славута”

    Вища Хореографічна Школа Танцю при Національному Заслуженому Українському Народному Хорі ім. Г. Г. Верьовки

    SIXT – офіційний партнер

    Комора – технічний партнер

    Unick.kiev.ua – фотопартнер

    Art ok – дизайн реклами

    Стайл Еквіптайм- відеопартнер

     

    Інформаційні партнери

    1+1 – генеральний телевізійний партнер

    Гала радіо – генеральний радіо партнер

    Позитив медіа – реклама у потягах Хюндай

    Вікімедія – енциклопедичний партнер

    Megogo.net (Мегого.нет) – Інтернет-партнер, перший легальний онлайн-кінотеатр

    Медіахолдинг ЗІК – регіональний інформаційний партнер

    Перший Національний – Канал Національної телекомпанії України

    Центральний канал – Київська державна регіональна телекомпанія

    Коментарі – інформаційно-аналітичний портал

    Укрінформ – партнер прес-конференцій

    Kyiv Weekly

    What’s on – провідний англомовний тижневик Києва

    Kyiv post – Перша і найпопулярніша англомовна газета України

    Business class – Журнал про героїв вітчизняного бізнесу

    Cosmolady – український глянцевий журнал для сучасних жінок

    Мандри – український туристичний журнал

    Ателье – модний експерт

    Газета “Час і події” – голос Чикаго

    Інформаційне агентство Держприкордонслужби: журнал “Кордон”, газета “Прикордонник України”, телевізійна програма “Кордон вітчизни”

    Exclusive Style – у кожному виборі залишайтесь собою

    ГУЧНІ ІМЕНА – Інтернет-видання про відомих людей

    Community – Шосте відчуття успіху

    Галерея напітков і делікатесов – експерт напоїв

     

    Автор: Злата Артюшенко

    Фото: Олександр Авраменко

    Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

  2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

    Висловлюватись