1. Фартові дівчата – руді

  17 листопада плюси оголосили старт конкурсу «Міс Руда 1+1». Найсміливішими і найактивнішими виявилися модель і ведуча «Танцюю для тебе» Інна Цимбалюк (на фото), ведуча Юлія Бориско, танцівниця, учасниця проекту «Танці з зірками – 2» і хореограф Ксенія Горб.

  В конкурсі беруть участь руді і руденькі усіх відтінків, володарки «морквяного волосся», чарівні шатенки із золотавими блискавками в шевелюрі, власниці веснянок і яскравої посмішки.

  Харизматична і яскрава Ксенія Горб

  Аби стати учасницею конкурсу, треба на веб-сайт ruda.1plus1.ua завантажити свою фотографію.

  Обирати найрудішу будуть відвідувачі сайту більшістю голосів.

  За результатами голосування кожного конкурсного дня обиратиметься «Міс Руда Дня», фотографію якої в ранковій програмі «Сніданок з «1+1»» побачить вся Україна.

  Юлія Бориско

  До того ж вона отримає ексклюзивну парасольку і матиме змогу позмагатися за титул «Міс Руда Тижня».

  Це почесне звання разом із яскравим мобільним телефоном і виходом у фінал конкурсу дістанеться тій руденькій, яка отримає найбільшу кількість голосів протягом тижневого голосування другого етапу конкурсу.

  Таким чином, у фіналі конкурсу братимуть участь чотири красуні, серед яких протягом тижня відвідувачі сайту обиратимуть найяскравішу.

  Переможниця конкурсу «Міс Руда 1+1» отримає від організаторів яскравий помаранчевий ноутбук.

  ведучі «1+1» Інна Цимбалюк і Юлія Бориско, а також чарівна танцівниця і хореограф Ксенія Горб. А вже на другий день конкурсу – 18 листопада – на сайт було завантажено майже 400 фотографій чарівних рудоволосих красунь.

  За матеріалами прес-служби «1+1»

  http://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. ruda divchyna сказав(ла):

   Листопад 19, 2008 @ 7:26 pm

   я теж руда, природньо руда.

  Висловлюватись