1. Дружина Джеджули не бачитиме дитину кілька місяців

  Серед конкурсантів відбірного туру «Фабрики зірок – 3» у Дніпропетровську члени журі побачили знаменитих персон: вокаліста групи «4 Королі» Євгенія Анишко та дружину шоумена Андрія Джеджули.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  «Намагаюсь зайнятись сольною кар’єрою. Досконалості немає меж. Данні потрібно розвивати. Як каже мій викладач з вокалу, на природі далеко не поїдеш», – так пояснив свою появу на прослуховуванні Євгеній.

  «Я сама від себе у шоці, – сміється модель та жінка Джеджули Санта. – Все вийшло спонтанно. На київський кастинг я прийти не змогла, так як лежала у лікарні з апендицитом, плюс у мене були державні екзамени. Коли дізналась, що дніпропетровський відбірний тур – останній, все вирішила для себе за хвилини».

  На кастинг вона намагалась потрапити через ім’я музичного продюсера шоу. Адже Костянтин Меладзе здатен вивести на орбіту шоу-бізнесу нову яскраву зірку. Санта – не з тих жінок, яким достатньо лише роль жінки і мами.

  Як зізналася конкурсантка, чоловіку ідея прийняти участь у кастингу не дуже сподобалась. «Він поважає моє рішення, – коментує Санта. – Кожен з нас – особистість. Андрій каже, що кожна людина має право на помилку. Тобто він вважає моє рішення помилкою, але все одно підтримує мене і переживає».

  Утім, не зважаючи на сумніви рідних, перше прослуховування показало, що у дівчини є потенціал. Вона пройшла у другий тур. Як доказ, члени журі вручили їй символічну зірку.

  «Насправді я дуже злякалась, – поділилась спогадами від кастингу Санта. – Адже я росла на піснях Костянтина Меладзе і вважаю його генієм. Виступаючи перед такою людиною, відчувала сильний мандраж. І хоч співала непогано, але не так, якби мені хотілось».

  Члени журі порадили конкурсантці позайматися з викладачем вокалу і знайти свою пісню для наступного виступу. Так що, заради підготовки до другого туру, вона відмовилась від запланованого відпочинку у Коктебелі і Монте-Карло, і зараз посилено займається.

  Санта дійсно готова кілька місяців провести у Зірковому домі, залишивши восьмимісячного малюка. «У мого сина є турботливі бабусі – моя мама і свекруха, – каже вона. – Вони допомагали мені, коли складала іспити. І готові допомогти знову. Звісно, довго не бачити своє маля – це боляче. Певна, для дитини краще – реалізована і щаслива мама».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. ната сказав(ла):

   Червень 27, 2009 @ 10:38 pm

   “Певна, для дитини краще – реалізована і щаслива мама”

   для дитини у 8-ному віці краще мама вдома
   а мамині слова – це лише відмовка
   очевидно кар’єра дорожча за почуття дитини…

  Висловлюватись