1. Дочка Віри Брежнєвої отримала дитячий «Оскар» у номінації ««Найхаризматичніша дівчинка»

  Дочка Віри Брежнєвої з мамою
  24 квітня Бутік-Готель «Рів’єра на Подолі» спільно з «FINEGOLD PRODUCTION STUDIO» провели фотовиставку, а також фінал другого українського фотоконкурсу «BabyPhotoStar – PhotoAwards».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомили організатори свята.

  Основними учасниками проекту були українські дітлахи, дітки українських зірок та з дитячого будинку «Малятко».

  Ідея та мета проекту – показати, що всі діти талановиті і прекрасні, крім того організатори проекту хотіли привернути увагу дітей до фотографії як до одного з видів сучасного мистецтва.

  На фотовиставці представили фінальні роботи проекту, за які були віддані голоси відвідувачів сайту www.babyphotostar.com.ua. Концепція події належить відомому скульптору Олександру Лідаговському – нагадати відвідувачам, як раніше робили фотографії, проявляли, сушили, і який був результат.

  Андрій Kishе з донечкою
  Андрій Kishе з донечкою

  Gallina з дочкою
  Gallina з доцею

  Фінал відбувався у форматі дитячого «Оскара», на який завітало чимало дітей зірок українського шоу-бізнесу: дочка Віри Брежнєвої – Соня, дівчата Ігоря Пелиха – Соломія та Устина, син і дочка Сніжани Єгорової – Андрій і Олександра, донька DJ Паші – Соня, дочка співачки Gallina – Софія, син Олександра Пікало ва – Михайло, дочка Євгена Кошового – Варя, дочка Володимира Зеленського – Олександра, дочка Світлани Зозулі – Влада.

  Кожна дитина був нагороджена окремою статуеткою-прищіпкою, зробленою на замовлення відомим українським скульптором Олександром Лідаговським.

  Всі діти отримали номінації: дочку Віри Брежнєвої – «Найхаризматичніша дівчинка», доньки Ігоря Пелиха – «Справжні Козачки», діти Сніжани Єгорової – «СуперДіти», дочка DJ Паші – «Маленька Принцеса», дочка співачки Gallina – «Маленька Міс Чарівність», син Олександра Пікало ва – «Дядя Міша», донька Євгена Кошового – «Маленький Ураганчик», дочка Володимира Зеленського – «Маленька модниця»

  У рамках проекту пройшов дитячий фотоконкурс, переможці якого були нагороджені в 4-х вікових категоріях:
  1. Робота до 2-х років – перемогла Кіра (6 місяців).
  2. Робота від 3-х до 5-ти років – перемогла Яна Балабанова.
  3. Робота від 6-ти до 9-ти років – перемогла стала Аня П’ята.
  4. Робота від 10-ти до 12-ти років – перемогла Рита Сабанадзе.

  А головним переможцем фотоконкурсу «BabyPhotoStar – весна 2010» став Адам Недозімований – отримав головну прищіпку.

  Крім того Готель-Бутік «Рів’єра на Подолі» в рамках проекту подарували вихованцям дитячого будинку «Малятко» набори одягу та взуття для дітей-учасників.

  Шеф-кухар ресторану розробив ексклюзивне дитяче меню для свята, а також традиційний солодкий стіл – шедеври від місцево кондитерської – гори шоколадних цукерок, тістечок, десертів і тортів.

  Святкування минулось у веселій і невимушеній атмосфері, а організатори проекту вже подумують про третій проект «BabyPhotoStar».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА
  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись