1. Четвертий сезон домогосподарок на Новому каналі

  Невдовзі глядачі переглянуть 3 частини знаменитого серіалу «Відчайдушні домогосподарки», а ще й побачать нові серії. Знову Тері Хатчер, Фелісіті Хафман, Марсія Крос і Єва Лонгорія дивуватимуть своїми жіночими хитрощами.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Нового каналу.

  З 28 січня в ефірі Нового каналу стартує показ серіалу «Відчайдушні домогосподарки».

  Акторки Тері Хатчер, Філісіті Хафман, Марсія Крос і Єва Лонгорія, що зіграли головні ролі, зізнаються, що саме «Відчайдушним домогосподаркам» вони зобов’язані своїм благополуччям.

  Серіал колись повернув до життя акторку Тері Хатчер. Тут вона грає роль матері-одиначки Сюзен Мейер, яку чоловік кинув заради секретарки. На знімальному майданчику акторці не треба було вигадувати – все, що довелось зіграти, вона відчула сама. Як і героїня С’юзен, Тері пережила розлучення з коханою людиною і важку депресію.

  Єва Лонгорія

  На роль моделі в минулому Габріели Соліс, яка обманює чоловіка і має роман з юним садівником, Єва Лонгорія погодилась без вагань. І не прогадала – саме цей образ гарячої латиноамериканки зробив акторку зіркою. Дівчина не прогадала. Саме цей образ гарячої латино американки зробив акторку зіркою.

  Марсія Кросс

  Марші Кросс зйомки у «Відчайдушних домогосподарках» теж принесли не лише карєрні успіхи, але і зміни в особистому житті. Після багатьох років самотності вона знайшла свою долю та прийняла пропозицію від брокера Тома Махоні. А не так давно 45-річна акторка народила чарівних близнюків.

  Акторка Фелісіті Хафман, що зіграла багатодітну мати на ім’я Лінет Скаво, на долю не жаліється. В її житті все добре – успішна карєра, люблячий чоловік і двоє чарівних дочок. А от її домогосподарку Лінет доводять до відчаю діти і чоловік-брехун, заради яких вона зоставила карєру.

  Фото: прес-служба Нового каналу

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись