1. Благодійність має бути щиро усвідомленою справою

  У наш час суспільство все більше усвідомлює перевагу духовного над матеріальним. Вже у багатьох розвинутих країнах світу розкіш та багатство поступово змінюється на прояв моральних цінностей та піклування про свій духовний спадок.

  Все частіше люди наповнюють своє життя Вчинками. І тепер уже не важливо хто перший започаткував цей благодійний рух, але його підхопили і політики, і бізнесмени, і фінансисти, і спортсмени – для багатьох успішних людей справа благодійництва стала сенсом життя.

  Не оминула ця благородна тенденція й Україну. Хоч зараз наша країна знаходиться на етапі формування громадянського суспільства і для більшості особистостей на першому місті стоять лише матеріальні здобутки. Але поступово ситуація змінюється і у нас – протягнуту руку на допомогу вже не відштовхують.

  Мені особисто, теж не байдужа тема благодійницької діяльності. Майже два роки тому я заснувала і очолила Благодійний Фонд „Обдаровані діти – майбутнє України”. Але, на жаль, у нашій країні ще не існує цілеспрямованої державної політики на підтримку обдарованих дітей, позбавлених повноцінної батьківської турботи. Тому, можу сказати, що Благодійний Фонд є особисто моєю справою. Але навіть і без підтримки, я роблю все можливе, щоб наша майбутня еліта, яка з’явиться вже через кілька років, зробила Україну більш духовною, моральною та культурною державою.

  Дівчатка та хлопчики, яким допомагає Фонд „Обдаровані діти – майбутнє України” – це діти зі шкіл-інтернатів, дитбудинків, з малозабезпечених сімей, хворі діти та школярі загальноосвітніх шкіл не лише Києва та Київської області, а й інших міст України. Завдяки роботі Фонду, наші підопічні мають можливість особисто спілкуватися з українськими «зірками», відвідувати їхні концерти, займатися спортом у хороших спортзалах, безкоштовно вивчати іноземні мови та навіть подорожувати за кордон! Наші діти мають фінансову, медичну підтримку та найголовніше – впевненість у тому, що вони не самі, що в цьому бурхливому морі життя знайшлися люди, які захотіли побачити та почути про їхні ще маленькі дитячі турботи і проблеми. Від діток ми теж завжди отримуємо відгук на наші зусилля. Під час кожної акції, яку ми влаштовуємо, діти показують нам свої таланти – декламують вірші, співають пісні, танцюють, дарують на пам’ять чудові малюнки, вишивки, декоративні вироби. Але найпрекрасніше, що отримуємо ми від дітей – це їхній радісний сміх та сяючі оченята. І я щиро вірю в таких дітей. Я впевнена, що в майбутньому вони виростуть гідними і свідомими громадянами України з почуттям справедливості та добрим серцем.

  Я пишаюся, коли в Україні з’являють нові благодійні організації. Бо знаю, що саме плідна праця благодійних фондів допомагає державі виховувати нову генерацію громадян. Створення Благодійного Фонду “Обдаровані діти – майбутнє України” для мене було не спонтанним, а виваженим, свідомим рішенням. І для мене благодійність – це перш за все відчуття відповідальності дорослої успішної людини, яка в своєму житті вже подолала тернистий шлях формування і розвитку. Я хочу, щоб таких людей ставало більше. Тому щоразу закликаю успішних громадян нашого суспільства, кому не байдуже майбутнє України, сьогодні й кожного наступного дня, зігрівати теплом і любов’ю наших маленьких громадян. Допомагати талановитим, обдарованим дітям, щоб дати їм шанс та надію розкрити свої здібності й домогтися омріяних вершин. Щиро переконана, що доброчинність може й повинна стати одним із ключових факторів соціального прогресу в Україні. Тож об’єднаймо наші зусилля заради дітей.
  Адже діти – це наше майбутнє!

  Влада Литовченкоhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись