1. Бігуді – тенденція нового сезону

  З 10-го по 13-те листопада були вибухові вечори на «Званій вечері» (СТБ). Зібралась зіркова компанія – співак Віталій Козловський (переможець першого сезону «Шанс»), акторка і телеведуча Тала Калатай, соліст групи «Mad Heads» Вадим Красноокий, телеведучий і режисер Костянтин Онищенко, дизайнер Юлія Айсіна.

  Онищенко, Айсіна, Козловський, Красноокий, Калатай

  5 днів поспіль вони ходили в гості один до одного. Хтось був знайомий між собою давно, а хтось якраз лише познайомився. Та врешті зірки залишились гарними друзями і організували творчі тандеми.

  Перший день у Вадима Красноокого – вегетаріанство і фен-шуй. Гостинний господар здивував незвичними вишуканими стравами – салатом із пророслої квасолі, а на десерт – сирою вимоченою пшеницею.

  Вадим вирішив розважитись на гостях і придумав піднімати китайськими паличками монету. Всі розсміялись, а коли дійшли до практики, витратили 30 хв. на забаву.

  Другий день Тали Калатай – дім краси.

  Гостям відомо, що телеведуча готує не зовсім добре. Ось чому вони прийшли зі своєю їжею. Юлія Айсіна з кабачковою ікрою, Вадим Красноокий – з яблуками, а Костянтин Онищенко – з піцою «Нудотики», а Віталій Козловський – з медальйонами із телятини з грибовою підливою у власному приготуванні, а також деруни.

  Зустрічала гостей Тала з бігудями, які накрутила усій компанії, без виключень.

  Розвагою Калатай обрала маски із овочів та кольорової косметичної глини. Костя миттєво приготував глину і взяв ініціативу у свої руки – почав накладати маски. Айсіна спершу довго відмовлялась, але таки потрапила у спільну компанію. В хід пішла навіть сметана Козловського.

  На третій день у Кості Онищенка – VIPклініка ім. професора Зігмундовича з приколами.

  У квартирі усюди висіли бинти, капельниці, на столі розкладені шприци, клізми. Зустрічаючи гостей у білому халаті, Костя роздивлявся усіх і ставив діагнози. Хоча у Козловського боліла спина, лікар призначив йому лікувати голову і вирішив її перебинтувати.

  Перша страва Кості називалась «А музика грає». Цю горохову зупу мали їсти в респіраторних масках, але компанія відмовилась.

  Костя вирішив порозважатись, використавши своєрідний ринг. Мішенню в останньому була надута кулька, яка повинна тріснути. Давили їх зірки в гамівних сорочках.

  Четвертий день компанія провела у Козловського. Це була світська вечірка, дрес-код – костюми і вечірнє вбрання. Перша страва – салат «Бігуді», присвячений Талі, друга – «Кості під соусом» – відповідно, Костянтину Онищенко.

  Співак запросив зірок у свій улюблений ресторан «Liquor». Козловський зустрічав гостей з лотом завдань. Кожна зірка тягнула своє завдання.

  Віталій використав як розвагу – навчання гостей мистецтву вальсу. Костя захотів першим потанцювати з Талою, але ніяк не могли зрозуміти, як правильно стояти.

  Пятий день був у Юлії Айсіної. Дрес-код зустрічі – камуфляж. Це був екстремальний, мисливсько-рибальський час. Юлія зустрічала всіх із засідки – з феєрверками і стрільбою.

  Стіл був теж нестандартно сервірований. Ложки привязані до довгих палиць, аби годувати один одного.

  А щодо розваги – у кімнату занесли пластмасовий міні-басейн. У ньому виявились раки. Всі зірки повинні були витягувати голими ногами із води на підлогу усіх раків.

  За матеріалами прес-служби Віталія Козловського

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись