1. Ані Лорак вийшла заміж у сукні Катерини Шаховської

  15 серпня о 13.30 Ані Лорак покинула лави бажаних українських наречених у Центральному Київськогу РАГСі. Зірка вийшла заміж за коханого Мурата. На весілля пару прийшли привітати найближчі люди.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Ані Лорак.

  На святкування весілля зіркової пари приїхали із Чернівців батьки співачки та два брати Ігор і Андрій. Мама Мурата з родичами не прилетіли у Київ. Вони своє надолужать на дводенній церемонії, яка відбудеться в Анталії (Туреччина) 22 і 23 серпня.

  Подружка нареченої, стиліст-візажист Марина Борщевська стелить вишиваний рушник

  Під час церемонії Кароліна плакала від почуттів, що аж зашкалювали: «Ми чекали цього дня 4 роки і я рада нарешті усім оголосити, що тепер ми чоловік і дружина». Ніяких особливих святкувань цього дня не було. Молодята хотіли побути разом.

  Наречена у РАГС прибула у весільній сукні від відомої дизайнерки Катерини Шаховської (бренд «Stella SHahovs’ka»), декорованою ручною вишивкою. Мурат одягнув костюм «Les Hommes» і сорочку «Karl Lagerfeld». Обручки із білого золота з діамантами і гравіруванням «Ми належимо один одному» Мурат замовив у київської ювелірної компанії «Джемма».

  Вчора, 15 серпня, подружці Ані Лорак Лілії Подкопаєвій виповнилось 31 рік (15.08.1978).
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись