1. Ані Лорак не поїхала в медовий місяць заради жінки-кішки

  Ані Лорак з Тимуром Родрігезом знялись у міні-фільмі – це екранізація їхньої дуетної пісні «Увлечение». Кароліна за час зйомок приміряла 5 жіночних образів.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Ані Лорак.

  Якось російський шоумен Тимур Родрігез зателефонував королеві «Євробачення – 2008» Ані Лорак, аби запропонувати виконати з ним пісню. Як виявилося, артист серйозно вирішив зайнятися сольною кар’єрою, а українська поп-діва давно привертала його увагу як володарка унікального голосу. Спільним творінням сформованого дуету стала пісня ” Увлечение “, яку тут же підтримали популярні українські і московські радіостанції.

  Сьогодні дует Ані Лорак та Тимура Родрігеза під назвою «Увлечение» – 100% хіт. Пісню люблять і замовляють на кращих радіостанціях України і Росії. І, нарешті, композиція отримала свою візуалізацію у кліпі, зйомки якого відбулися 10 вересня у Москві. Режисером відео став російський професіонал Павло Худяков.

  Ані і Тимур

  Заради кліпу Тимур не зміг бути присутнім на Дні народженні свого піврічного сина, а Кароліна скасувала медовий місяць.

  На зйомки кліпу було відведено 18 годин і потрібно було встигнути у чіткі терміни. Ані, за час кліпу, вдалося змінити п’ять образів: розкішна дама (заради цього співачка привезла з собою плаття, в якому виступала на “Євробаченні-2008”), дівчинка-панк, міс рок і жінка-кішка. Спеціально для цих образів вбрання надав співачці відомий дизайнер Ігор Чапурін.

  Make-up для Ані Лорак як завжди створювала Марина Борщевська, а ексклюзивні зачіски – незмінний перукар Дмитро Пелимській.

  Сюжет кліпу простий. Різноманіття іміджевих сцен, акторська гра Ані і Тимура, зміна образів, що показує настрій героїв. Режисер спеціально не показував love story, він подав картинку модно і стильно.

  Прем’єра кліпу буде одразу у двох країнах: Україні та Росії.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись