1. Андрій Князь: «Буде дуже розкішне і красиве весілля»

  Український співак Андрій Князь розповів «ГУЧНИМ ІМЕНАМ», чи не лякає його магічна цифра «13», коли збирається залишити лави холостяків і про свою чималу колекцію подушок.

  Андрію, ви у списку на участь в «Євробаченні» під номером «13». Чи не лякає вас цифра?

  Ні, абсолютно не лякає, я абсолютно впевнений в своїх силах, в своїй команді, і головне в пісні. Пісню написав сам, в період розтавання з коханою людиною. Вона автобіографічна…

  Відкрийте таємницю, чим збираєтесь брати європейців і які ідеї вже щодо виступу і пісні?

  Це зараз дуже актуальна тема, ідеї вже є, я вже готовий до конкурсу, але головні фішки побачите в ефірі, просто не хочеться бути голослівним, про це треба не писати, а бачити. І дуже скоро ви все побачите.

  Найближчі творчі плани, окрім «Євробачення»?

  Зараз вже на останній стадії запис нового альбому, в ньому будуть як україномовні пісні, так і російськомовні.

  Чи займаєтесь іншою роботою, окрім співу? Зараз в моді фотографувати, відкривати туристичні бізнеси, танцювати, ставати ведучими.

  Займаюся, звичайно:). Скоро можна буде мене побачити як ведучого в одній досить провокаційній програмі, вести будемо з Наталією Волковою. Також цікавлюсь фото, навіть був учасником одного благодійного фотоаукціону, де моє фото придбали за 110$, було дуже приємно коли підходили професіонали і говорили що дуже подобається моє фото.

  Ви сколихнули країну в 2005 році хітом «Чужа наречена». Чи подобається вам тема весілля, наречених? І коли плануєте полишити ряди іменитих холостяків?

  Весілля дуже люблю, часто на них буваю, бо маю дуже багато друзів, знайомих. Сам одружуватись ще не поспішаю, на все свій час. Коли впевнюсь, що вже час, буде дуже розкішне і красиве весілля.

  Андрію, як вам у Києві? Не лякає шалений ритм? Адже у Львові зовсім інший темп життя. Там немає поспіху.

  Київ мені дуже подобається. Я по життю дуже активна людина і тому шалений ритм – це моє. Львів був і лишається моїм рідним містом, я туди люблю їздити просто відпочити.

  Що стало остаточним поштовхом для переїзду у Київ?

  У Києві я вже з 2003 року. Просто зібрав речі і переїхав, мені стало тісно у Львові. Спочатку винаймав квартиру, а потім заробив на власну, де я вже живу 3 роки.

  Андрію, коли зрозуміли, що співатимете?

  Співати почав ще маленьким, а перші великі кроки на сцені були ще в школі. Мама була щаслива, що я втілював свою мрію в життя, а тато поставився дуже скептично. Проте з часом він побачив, що для мене це не просто хобі, а моє життя, я живу музикою. Коли я починав співати все було простіше, тоді люди цінували талант, а не гроші, які вкладені у виконавця. Зараз починати без грошей якусь творчість просто не реально.

  Поділіться спогадами, як зустрічали Новий рік та Різдво? Чи серед компанії не була кохана людина?

  Новий рік зустрічав з друзями, а на Різдво їздив до родини у Львів. А з приводу коханої людини… Все є в пісні…

  Андрію, ви прихильник світського життя, нічних клубі?

  Я можу сміло себе назвати тусовщиком:), буваю на багатьох вечірках, іноді трапляється, що за вечір змінюю 4 клуби.

  Скільки витрачаєте на свій гардероб? Належите до шопоголіків?

  Великі гроші, бо як і будь-яка людина, тим паче публічна, маю «сяяти». Думаю, до шопоголіків не належу, бо істерично по магазинам не бігаюJ, і речі мені вночі не сняться, але дуже люблю робити собі «обновки»J.

  Ваші друзі серед відомих людей?

  За 10 років на сцені, я маю дуже багато друзів в шоу-бізнесі, серед них Андрій Данилко, Наталія Волкова, Андрій Кравчук, Руслана, Пара Нормальних, взагалі їх дуже багато тому перечислювати всіх не буду.

  В яку країну востаннє їздили і що найбільше запам’яталось?

  Останній раз був у Домініканській республіці, запам’яталося багато чого, але найголовніше – це просто рай на землі…Море синє як небо, пісок нагадує манку.

  25 подушок з різних країн

  Щось колекціонуєте?

  Так, подушки. Маю вже десь 25 подушок з різних країн, багато з них дарують друзі. Вони всі зібрані в мене вдома у кальянній кімнаті. Також вже рік збираю гральні карти, які привожу сам з поїздок по світу.

  Розмовляла: Ірина Новоставська

  Фото: прес-служба Андрія Князя

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись