1. Суддя «Євробачення – 2010» Світлана Лобода зрозуміла, чому Alyosha десята

  Світлана Лобода надягнула на себе 98 кг у новому кліпі, «Жить легко»

  Епатажна співачка Світлана Лобода, яка на «Євробаченні – 2009» зайняла 12-те місце, передбачила перемогу 19-літньої німкені Лени Майєр-Ландрут.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Світлани Лободи.

  З 2009 року на міжнародному конкурсі «Євробачення» голосування поділили порівну – 50% телеглядачам і 50% членам журі (5 професіоналів з музичної сфери від кожної країни).

  В українську суддівську колегію потрапили: Віце-президент Національної телекомпанії України Валід Арфуш, програмний директор каналу «MTV Україна» Андрій Уреньов, дизайнер Світлана Бевза, музичний продюсер Ігор Ліхута і представниця від України на «Євробаченні – 2009», співачка Світлана Лобода.

  «Лена Майєр відрізнялася оригінальністю і позитивом, а, коли за кілька годин до фіналу я подивилася її репетицію, була переконана в її тріумфі. Ще мені сподобався Харел Скаат, учасник від Ізраїлю, який теж представив якісний номер, – коментує Лобода. – Виступ Alyosha був сильним. Вона гідно представила нашу країну і цілком могла увійти до п’ятірки. Але ж ми всі розуміємо, що цей конкурс політизований. Тому раджу їй не засмучуватися і йти далі. Вона молодець. Працюючи як член журі, я відповіла собі на всі питання, мені багато чого стало зрозумілим про конкурс «Євробачення»».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись