1. Андре Тан відкриває школу моделей та дизайну

  В останній декаді березня 2009 стартує третій етап соціальної програми від ANDRE TAN – відкриття Академії стилю і дизайну. Викладачами школи будуть іменитий Андре Тан та Світлана Вольнова.

  Академія буде здійснювати підготовку за кількома напрямами. Школа моделей і надання професійного портфоліо з пошуком майбутньої зайнятості в Україні, Росії і країнах дальнього зарубіжжя. Школа крою і шиття для початківців, а також для слухачів, які бажають отримати розвиток у цій галузі.

  Почесний Президент і експерт – відомий дизайнер Андре Тан, якому належить ідея та організація проекту. Зі слухачами Академії Андре буде ділитись своїм досвідом і отриманими знаннями у професійних коледжах на постійних майстер-класах.

  Світлана Вольнова і Андре Тан

  «Щодня все менше професіоналів у швейній справі. Адже ті чи інші навчальні заклади не випускають людей потрібного рівня. Майстрів старої «закалки» все менше і менше. Тому ми вирішили дати їм можливість передати свої знання. Щодня я отримую повідомлення з усіх куточків України про те, що «ми дуже хотіли б займатись швейною справою, бути дизайнерами, але не можемо знайти курси крою та шиття». Наша школа, крім теорії, пропонує практику на моїх колекціях, стажування у Домі Моди. У нас будуть додаткові пакети лекал. Ви не вмієте створювати лекала, то можете, принаймні, купити готові. У нас буде навчання капсулами. Кожна по три місяці. Наша «Академія» це тільки початок. Згодом ми будемо робити майстер-класи ведучих світових спеціалістів у світі моди», – ділиться творчими планами Андре Тан.

  В Академії плануються майстер-клас з етики і етикету від світської персони Світлани Вольнової.

  «Я розповідатиму про поведінку. Якщо людина шиє, у неї має бути добра енергетика. До цього дійшов Джані Версачі. Але це було рано. У нього в деяких швах була зашита інформація про те, як людина, вдягаючи цей одяг, стає більш успішною. Версачі небеса забрали, бо це було надто рано. Я  говоритиму про антикризову програму, розповідатиму історії і, мабуть, хочу бачити людей красивими, щасливими, розслабленими і сучасними. Ми робитимемо речі актуальні. Це буде сучасний погляд на світ», – каже Світлана Вольнова.

  Євген Фешак, Вольнова та Тан

  Також будуть курси вільного спілкування від радіо ведучих Люкс FM.

  У 2008 році Андре Тан дав старт соціальній програмі і на першому етапі створив шкільну форму для підростаючого покоління. Другим кроком цієї програми стала презентація вечірніх суконь і суконь для випускників на фестивалі KievFashion, де Андре був спеціальним гостем показу Модного Дому «Юнона».

  Автор: Ірина Новоставська

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись