1. Анастасія Задорожна зіграла у клубі попелюшку r’n’b

  MTV Україна представляє найуспішніший проект про золоту молодь та її вечірки. Серіал про красиве життя і гарний людей – «Клуб».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «MTV Україна».

  З 30 березня, у будні, о 19.30 на телеканалі MTV Україна вийде в ефір серіал «Клуб». Режисерували проект: Павло Бардін, Кирило Кузін, Петро Шекшеєв. Над сценарієм працювали: Петро Шекшеєв, Ірина Захарова, Наталія Ганеліна.
  Глядачі опиняться у центрі подій московського бомонду, де музика, танці, сміх, стильні машини, мода, гарненькі молоді актори і справжнє кохання. До того ж у серіалі чимало зірок російської і зарубіжної поп і хіп-хоп сцени, і всі вони грають самих себе.

  «Клуб» – інтерпретація казки про попелюшку у стилі r’n’b. Вася – головна героїня, скромна і сором’язлива студентка медичного інституту. Вона випадково потрапляє у найкрутіший нічний клуб Москви та одразу ж закохується у красунчика Данила. І відтепер починається перетворення сірого мишеняти в ефектну дівчину.

  Серіал має всі шанси стати одним з найбільш видовищних проектів 2009 року.

  Спеціально для «Клубу» були написані ексклюзивні саундтреки, які у Росії стали радіо і відеохітами.

  У проекті знялись знімались Діма Білан, Валерія, Сергій Лазарєв, Анна Семенович, Вікторія Дайнеко, Наталія Подольська, група «Отпетые мошенники», Сєрьога, Альона Торганова (группа «Reflex»), Іраклі, група «Премьер-министр», Йосиф Пригожин.

  У ролях: Павло Федоров, Настя Задорожна, Тимур Бартрудінов, Іван Ніколаєв, Анна Носатова, Сергій Родзевич, Марина Орел, Катя Кабак, Наташа Просвєтова, Сабіна Ахмедова.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись