1. «Кохання у великому місті – 2»: Зеленський, Хаапсало і Чадов бояться планувати дітей

  «Кохання у великому місті – 2», Володимир Зеленський і Світлана Ходченкова

  «Студія Квартал – 95» і кінокомпанія «Леополіс» зняли продовження романтичної комедії «Кохання у великому місті».  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Студії Квартал-95».

  «Головна думка першої частини – «Ні сексу без любові!», – каже актор Володимир Зеленський. – Коли ми почали роботу над другою частиною, гадали, що може бути продовженням: «Ні любові без чого?». Природно, «Немає любові без дітей», і це головна думка нової картини. У мене є дочка. Я її обожнюю, люблю шалено, тому що діти – це сильна ланка у тендітному сімейному ланцюжку».

  Над фільмом працювали: продюсери Сергій Ливней, Лев Ніколау, Георгій Малков, Марюс Вайсберг, сценаристи Володимир Зеленський, Андрій Яковлєв, Сергій Шефір, Борис Шефір, Михайло Савін, Юрій Микуленко, Юрій Пойманов, режисер Марюс Вайсберг.

  «Коли ми знімали першу картину, вже припускали, що друга частина буде, але все ж таки чекали результатів, – коментує продюсер Георгій Малков. – І врешті фільм вийшов, він сподобався глядачам. Ми взялися за створення другої частини, але поставивши перед собою завдання – вона повинна бути краща за першу».

  У ролях: Віра Брежнєва, Настя Задорожна, Світлана Ходченкова, Олексій Чадов, Володимир Зеленський, Вілле Хаапасало, Філіп Кіркоров, Леонід Ярмольник, Михайло Єфремов, Анастасія Стоцька, Ігор Верник, Павло Воля.

  Олексій Чадов, Володимир Зеленський, Вілле Хаапасало, «Кохання у великому місті – 2»
  Олексій Чадов, Вілле Хаапасало, Володимир Зеленський

  Ігор запрошує Сауну і Артема із коханими до Тайланду, у двір до батька. По дорозі хлопці заїжджають до знаменитого буддистський храму, святе місце, яке, згідно древніх переказів, допомагає парам у боротьбі з безпліддям. Їх попутники, сімейна пара, кажуть, що вірять у східні чари як у свій останній шанс. А от наші головні герої до батьківства ще геть не готові. Але, не дивлячись на попередження ченця, вони все ж таки торкаються «ідола» – золотої статуї дитини, – і тепер хлопці приречені при першому ж інтимному зв’язку зачати дитину. На мить кожному з них здалося, що в особі ченця вони впізнали свого старого знайомого – Святого Валентина (Філіп Кіркоров), але ніхто не надав цьому значення.

  Леонід Ярмольник, Володимир Зеленський, «Кохання у великому місті - 2"
  Леонід Ярмольник (праворуч)

  Олексій Чадов, «Кохання у великому місті – 2»

  «Нам дуже пощастило. Об’єкт – відомий тайський монастир «Century of Truth» ми вибрали за фотографіями, – розповідає режисер Марюс Вайсберг (сценарист і режисер «Гітлер Капут!»). – Коли на місці я побачив цю статую, у мене аж мурашки по шкірі поповзли. Було таке відчуття, що цей об’єкт створений спеціально для фільму. Тільки-но ми зняли сцену пологового будинку, де наші герої забирають чотирьох дітей, приїжджаємо в храм і бачимо усередині статую з двома батьками і чотирма дітьми. Я відчуваю себе просто творцем легенди. Мені здається, що люди після цього фільму поїдуть обов’язково у цей храм, щоб на статую подивитися».
  Віра Брежнєва, Олексій Чадов, «Кохання у великому місті – 2»
  Віра Брежнєва, Олексій Чадов, «Кохання у великому місті – 2»

  Віра Брежнєва, Олексій Чадов, «Кохання у великому місті – 2»

  Втім тепер кожен, про всяк випадок, під будь-яким слушним приводом, починає уникати зустрічей з коханою один на один. Така дивна поведінка викликає подив у прекрасних половин, яке переростає у невдоволення. Трійця залишається врешті без прекрасної статі у Таїланді. І до всього ними пережитого додається зустріч з знайомою парочкою, яка лікується. Пророцтво збулося – жінка вагітна.

  Тепер молоді парубки вирушають на пошуки Святого Валентина і знаходять його. Тільки старий знайомий нічим не може їм допомогти. За добровільну відмову від батьківства на хлопців накладено важке східне прокляття – тільки один з трьох зможе мати дітей… Той, хто зважиться перший. Іншим доведеться чекати 10 років.

  І тут починається гонитва! Їм потрібно дістатися дому, повернути улюблених жінок, зачати дитину і зберегти дружбу.

  Віра Брежнєва, «Кохання у великому місті – 2»

  «Зйомки у Нью-Йорку та Москві сильно не відрізняються, – запевняє акторка Віра Брежнєва (екс-солістка «ВІА Гри»). – Але зрозуміло, вдома стіни гріють, зніматися трохи спокійніше і зручніше. У попередній частині у нас були в основному сцени з Олексієм, інших акторів я фактично не бачила – тільки у фіналі. У другій частині – більше перетинів з багатьма акторами, тому все відбувалося бурхливо, весело, активно і давало додаткову енергетичну зарядку».

  Реліз фільму запланований на 4 березня.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. tivasyk сказав(ла):

   Лютий 9, 2010 @ 6:01 pm

   лишенько, який жах… либонь, краще вдвадцятьшосте перегляну «великого лебовського».

  Висловлюватись