1. Альона Вінницька в 15-му кліпі стала драматичною

  Нещодавно Альона Вінницька, поп-рок співачка, зняла ювілейний п’ятнадцятий кліп на пісню «Что ты со мной сделал?». Родзинкою відео стали зміни виконавиці – тепер шипи і брутальність не про неї, на їх зміну прийшли драматизм, жіночність і чуттєвість.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Альони Вінницької.  Локацією для кліпу було обрано заміський будинок шкільного приятеля продюсера співачки Сергія Большого. В переддень Альона Вінницька знілась у фотосесії, кадри з якої теж увійдуть до нового відео.

  Музична історія «Что ты со мной сделал?» є стартом у сценічному житті артистки. Альона Вінницька починає наступний етап у творчій кар’єрі, шукає нові сучасні шляхи вираження себе і встановлює власні правила.

  «Я вдячна головному ідеологу кліпу Аліні Гонзалес, яка тонко відчула, що мене хвилює на сьогоднішній день, і разом з командою Тараса Маляревича змогли втілити в реальність всі задуми. Я змінююся. Хочеться бути природною і живою, без «шипів-шпильок». Сьогодні відчуваю себе такою, а що буде через півроку, не можу сказати. Але музики мої зміни не торкнуться. Як і раніше – це гітара, ритм-секція – поп-рок», – поділилася співачка

  Вінницька змінила імідж – пішла від сценічних постановок до натури, замінивши колір на чорно-білі фарби, а павільйон – на домашній затишок і прогулянки по осінній набережній.

  «Что ты со мной сделал?» – перший спільний кліп виконавиці і Тараса Маляревича. Хоча вони перетиналися кілька років тому на фотосесії для «Женского журнала». «Раніше були постановки або сценічні варіанти, чи якийсь космічний постпродакшн. А зараз все по-іншому. Ми тиснемо на живі емоції, натуральність. Половина кліпу складається з хроніки», – коментує режисер.


  Ролик буде показаний публіці чорно-білим в останні дні листопада 2010.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись