1. Алан Бадоєв відшукав богиню серед кам’яних джунглів

  Невтомний режисер Алан Бадоєв зняв новий кліп співачки Рі, яка відчуває себе богинею Майя серед московських хмарочосів. Разом з нею на зйомки приїхав її продюсер російський репер Сєрьога.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомило агентство Screen Media.

  Сєрьога та Алан Бадоєв

  Саме продюсер обрав для екранізації черговий ремікс на дуже популярну в ефірі російської радіостанції пісню «Майя камяних джунглів».

  Співачка Рі

  Рі зявилась на знімальному майданчику в оригінальній сукні, нібито у витопленому з срібла і олова – священних металів стародавніх індійців. А далі змінила ще кілька вбрань, одягнувшись у сукні від Валентино, Ольги Навроцької, Адам Джонс і Чапуріна.

  В перших сценах її обличчя було повністю закрито волоссям, скрізь які, за об’єктивом камери, слідкував уважний погляд. Згодом настав час відкрити обличчя. Експресивна співачка демонструвала неймовірну пластику, приковування до стіни, нібито стародавнього обряду жертвоприношення.

  Режисер використав чимало прогресивних знахідок у зйомці, а також пообіцяв, що фінальна версія кліпу буде насичена візуальними спец ефектами і покаже глядачам зовсім незвичний світ, в якому опинилась співачка, завдяки її фантазії.

  Оператором кліпу виступив Ярослав Пілунський, стилістом – Ольга Навроцькі. Прем’єра кліпу скоро.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись