1. Світлана Лобода зіграла втечу з весілля як Джулія Робертс

  Українська співачка Світлана Лобода знялась у музичній драмі «Революция» – новий кліп у доробку артистки. Це не лише новий відеоряд, але й новий стиль виконавиці, нова торгова марка і бренд, зареєстровані без приставки Світлана, – «Лобода».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Світлани Лободи.

  В сюжеті кліпу артистка таємно вийшла заміж, втекла з церемонії вінчання, доведена до відчаю  мокне під проливним дощем, стриже свої коси і ріже на шматки весільну сукню.


  «Далеко не кожному мешканцю планети штамп у паспорті допомагає у гарному сімейному союзі. Це помилка. Коли людина щаслива і любить, їй не обов’язково зв’язувати себе вузами шлюбу, оскільки часто саме це може перешкоджати любові до останнього подиху, коханню на все життя », – емоційно заявляє Лобода.

  Зйомки відбувались у столичному ДЕПО при добрячій зливі. Роль чоловіка у музичній драмі зіграв актор Валерій Будків. Режисером відео став традиційно Алан Бадоєв, який за портретретом артистки, її життєвих позицій і тверджень склав історію цієї картини.


  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. nepa сказав(ла):

   Вересень 6, 2010 @ 10:00 pm

   Оцій лабуді з носом наче шнобель, з вічно роззявленим ротом (бо від силікону не закривається!) до Джулії Робертс як до Києва рачки!

  Висловлюватись