1. 5-та Карнавалія з розмахом пройде в елітній залі Центрального вокзалу столиці

  Міжнародний Благодійний Фонд Тетяни Логуш «Мистецька скарбниця» під патронатом Міністерства транспорту та Південно–Західної залізниці організовує 5-ий Щорічний Ювілейний Благодійний Бал-Маскарад “Карнавалія”.  12 лютого 2011 року з 19:00 до 04:00 у Блакитній Карнавальній Залі Центрального Залізничного Вокзалу відбуватиметься карнавальна містерія. Збереться понад 1000 почесних гостей України та світу.

  8 карнавалів у цей святковий вечір буде представлено для найвибагливішої публіки: Фантазійне Стрітення, Віденський Бал-Редут, Пристрасний Аргентинський Карнавал, Таємничий Китай, Індійський Карнавал «Голлі», Шаленство Бразилії, Ново-Орлеанський Марді-Гра та Феєричний Венеціанський Карнавал.

  Амадор Лопес, хореограф танцювальної студії «Rumbero’s»,  відповідальний за бразилійську частину «Карнавалії»: «В бразилійській частині буде багато яскравих танців, майстер-клас від мене – без цього нікуди! Дуже важлива частина нашого карнавалу буде полягати в грі світла. Буде група барабанщиків, які гратимуть в латино-американському, бразильському стилі. А далі – виступ мого шоу «Rumbero’s». Але майстер-клас не можна назвати майстер-класом, тому що я сподіваюся, ніхто не буде сидіти, всі гості танцюватимуть і ця енергетика переллється в невеликий флеш-моб».

  Бал-Маскарад «Карнавалія» – це вишуканий світський аналог масових карнавалів, який  знаменує відкриття нового бального сезону в Україні.

  Під час ювілейної «Карнавалії» гості та представники ЗМІ зможуть насолодитись виступами духового, естрадно-симфонічного та джазового колективу, музично-розважальним шоу,  насиченою концертною програмою від відомих українських та зарубіжних виконавців  опери,  поп-музики, та джазу. Також на гостей чекає вечеря з етнічних страв, танці, та  благодійна програма.
  Тетяна Логуш, організатор «Карнавалії», Міжнародний Благодійний Фонд Тетяни Логуш «Мистецька скарбниця»:  «Карнавалія»- суспільно корисний, елітний, культурно-просвітницький, благодійний проект. Я дивлюся, що ми підійшли до п’ятого року разом —з приємністю  бачу в залі  знайомі обличчя . Дякую, що Ви є, знаходите час та приходите. Всі наші партнери — наші друзі. Ви ж самі чудово розумієте, як може бути Бразилія без Амадора, і як може бути книга без “Читайки”. Минулого року ми  презентували вам проект книжки зі спортсменами , і ось ми презентуємо,і  не одну, а  навіть дві книжечки: «Зіркові історії успіху» та  «Привітаноньки». Варто зауважити, що всі наші виконавці та партнери залучені на благодійних умовах, адже у нас саме благодійна акція. Часто мене запитують: «Чому приходить люди на “Карнавалію»?». Так от, відповідь проста: ще з римських часів – був вислів, що люди потребують  хліба та видовищ, а бал-маскарад такі забаганки забезпечує). На «Карнавалії» чудова програма, наїдки, спілкування та веселощі. А цього року буде ще цікавіше!

  Від свого заснування у XVIII столітті Київський вокзал (від англ. – Vauxhall- вокальна зала) уособлював у собі стриману елегантність та грандіозність англійської готики.. На початку ХХ століття було розроблено новий проект- О. Вербицький і архітектора П. Альошина. Вони надали будівлі стиль українського  необарокко з деякими рисами конструктивізму. І цього року «Карнавалія» дає змогу доторкнутись до чарівності сьогодення й одночасно відчути подих історії.

  «Чотири роки поспіль ми проводили захід в мерії, але, як для 5-го Ювілейного  і зала вже замала, і потребувалося чогось несподіванішого, оригінального, – коментує Тетяна Логуш. – І ми почали шукати. Вийшли  на розкішну Голубу Колонну залу на  Центральному  вокзалі. Якщо знаєте,  ВОК- ЗАЛ ( Vauxhall- вокальна зала) — це  місцевість  у Лондоні, де велика, неймовірно красива концертна зала, де  давали концерти зірки та виступали оркестри зі всього світу. Вона існувала близько ста років і згодом до неї  добудували колії, щоб панству зручніше було діставатись. Петербурзький архітектор відтворивши  копію  цієї будівлі в Петербурзі очевидно, назвав  її «Вокзал». На відкритті був сам Штраус. Наша зала  на Центральному Залізничному вокзалі дійсно розкішна. Там є фрески, колони, високі стелі, красиві люстри. Сподіваюсь, святкування події саме в цій залі стане наче відродженням шляхетності, адже “Мистецька скарбниця”, “Коронація слова” і “Карнавалія” мають такі високі спрямування добра, духовності, розваги та краси, де люди можуть і розважатись, і водночас робити благодійні внески».
  На спеціально закритій першій колії Центрального вокзалу стоятиме РЕТРО ПОТЯГ, в який можна буде зайти, все роздивитись та сфотографуватись.
  Керувати маскарадним дійством найвитонченіші ведучі. Тетяна Гончарова, Ольга Сумська, Ольга Фреймут, Марися Горобець та dj Паша. Бал буде розподілено на кілька частин і на кожну частину — свій ведучий.
  Концертна програма- відомий режисер, керівник шоу-балету «Вамп»  –Влад Тодуа
  Анна Данилюк, виконавиця класичної опери: «Я хотіла б подякувати всім, хто долучився до цієї акції. Моя мета — популяризувати оперну класичну музику. Співати, надавати людям радість, дарувати гарний настрій. У мене є гарний диск колискових, який можна долучити також до цієї акції.».
  Як без танців на балу. Традиційно цього року проводяться безкоштовні майстер-класи для гостей «Карнавалії».
  Світлана Лебедін-Мусійко, власниця Вищої вокально-хореографічної школи при національному заслуженому академічному українському народному хорі ім. Г. Г. Верьовки: «Нам дуже приємно, що ми вже другий рік беремо участь в «Карнавалії», допомагаємо, проводимо безкоштовні майстер-класи. У цьому році вони проходять у нас кожен день о 18.00 та 19.00. Ведуть їх і наші відомі хореографи, і професійні танцюристи. Так що ми чекаємо всіх бажаючих щодня до 12 лютого 2011 за адресою: бульвар Шевченка, 50».
  Вища вокально-хореографічна школа для учасників прес-конференції в Укрінформі підготувала сюрприз – вишуканий номер ча-ча-ча, який переніс глядачів до атмосфери феєричного балу.

  Тетяна Логуш: «Також ще хотілось би подякувати нашим партнерам, адже захід проходить під патронатом Міністерства транспорту та Південно-Західної Залізниці. Велика вдячність Миронівському хлібокомбінату, ТМм “Ореанда”, туристичній фірмі “Idriska”, Агенції « All Motion», “Славутич”,  «Фонду Порошенка», “Coca Cola”,  “Metro”,“МТС”,   каналу 1+1, УкрІнформу, журналам “Viva”, “ГлавРед”, “Профіль”, “Панорама”, “Exclusive Style”, “Kyiv Post”, Gala Radio, , PR-агенції Наталі Подольської, Катерині  Шаховській та багатьом іншим.

  Чимало призів партнери та спонсори готують для гостей «Карнавалії». Будуть і книжкові призи, і від ТМ “Ореанда” вишукані напої, і вечері в ресторанах, і залізна карета – авто Nissan і чудо-черевички.

  Анна Друзенко – директор офіційного представництва чеської порцелянової мануфактури «Rudolf Kampf» в Україні: «Я маю задоволення представляти унікальну чеську мануфактуру, яка знаходиться в Карлових Варах. Їй вже більше ста років (заснована в 907 році). Ми надаємо для Карнавалії золоті туфелькі – їх отримає краща танцювальна пара вечора. 24 карата золота і тверда порцеляна, яка вважається в Європі кращою. Жіноча туфелька 36 розміру, а чоловіча трохи менше – з естетичних міркувань ми не стали робити великий розмір».
  Не забуваймо, що Карнавалія несе не тільки культурний характер, але й благодійний.

  Вікторія Руденок, директор з розвитку книжного магазину «Читайка»: «Здавна карнавали проводяться напередодні Великого Посту, адже це відповідальна справа і потрібно до неї добре підготуватись, зосередитись. А перед нею заведено в українських традиціях гарно погуляти й повеселитись. Тому я думаю, “Карнавалія” – гарна нагода це зробити, а пані Тетяна дуже влучно поєднує це із добрими справами. Власне, “Мистецька скарбниця” та “Коронація слова” долучились також і до нашого проекту — ми майже два місяці збирали кошти на закупівлю обладнання для відділення дитячої реанімації в Першій міській лікарні. Останні два дні ми підбивали підсумки і нам вдалось купити три серйозні одниці обладнання — інфузійні насоси — це обладнання, необхідне для лікування діток із дуже маленькою вагою, новонароджених та недоношених. Тож у вівторок ми вручили сертифікат на три таких насоси для лікарні. За ініціативи наших партнерів, пані Тетяни Логуш та письменника Володимира Чепового, ми ще продовжуємо наш проект на один місяць — до середини лютого. А разом із зірками ми готуємо кілька лотів для благодійного аукціону і також інші подаруночки до “Карнавалії”. Так що сподіваюсь, ми зможемо зібрати гроші ще на кілька одиниць обладнання. Вчора ми зібрали 34,5 тисячі гривень: це не лише “Читайка”, а й інші видавництва, інтернет-магазини долучались. Добру справу частково вже зробили, але є надія, що продобжимо й далі. Тому запрошую всіх взяти участь у веселому шоу “Карнавалії” – тому що це нагода зробити добру справу всім разом, адже поодинці — дуже важко».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись